Jump to content

StarCraft i WCG 2007


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E bas gledam nesto ko sve ide na WCG da igra SC:BW i u svakom slucaju Trinidad i Tobago salju svoje predstavnike...

Bruka i sramota

Ja nisam ni cuo za ovu drzavu do prosle godine na Svetskom prvenstvu u fudbalu

Ovo je veoma glup argument sa obzirom da se desilo da neke zemlje koje su 10 puta bolje od nas nisu slale svog predstavnika iz SC:BW-a.

Trebalo je odrzati SC kad je vec tako jadan bio odziv C&C igraca, ali eto ja nisam ocekivao da ce biti tako jadan. Odnosno, da se to znalo unapred pretpostavljam da bi bio SC.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa prilicno sam siguran da je spanija slala cak po nekoliko igraca vec par godina, a brazil je zadnje 2 godine slao po 2 (odina i reasona)?

mislim, znam sad ako cemo traziti po sajtu wcg, naci cemo da nije poslat neki igrac koj je trebao biti, tipa midian iz UK prosle godine, al opet je to retka situacija, i velika greota sto niko ne ode ove za nas...

Link to comment
Share on other sites

Zapravo moja prica nema poente... samim tim sto trinidad i tobago salju svoje prestavnike a mi ne, gubi se trag poente

To sto druge zemlje ne salju svoje predstavnike jeste smor, ali verovatno i oni imaju forum na kome se ovako raspravljaju :)

Sting verovatno imas taj osecaj zato sto si u potpunosti zasro stvar [:D]

Edited by kepa
Link to comment
Share on other sites

sting je mega ikona i bog organizacije... jedino da ga nateramo da sam iskesira za wcg sledece godine... ^^

Upravo se snima film o stingovoj organizaciji wc3 turnira na wcg-u, sa Švarcenegerom u glavnoj ulozi.

Sting: "Hej mali, jel igrash?"

Random klinac: "Ne čika Stinže." :'(

Sting: "Hasta la vista baby!"

:DD

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...