Jump to content

SPACE TURNIR!


Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='Feb 10 2007, 20:14' post='942705']

Par pitanja(mrzi me da zovem :D, a i verovatno zanima jos ljudi) koje su nagrade tacno i jel se igra jedna mapa u finalu ili bo3 i koje su mape u grupi i polufinalu....

owako za grupe,mislio sam da budu CBBLE I TRAIN,a fazon DA POLUFINALE BUDE INF,A FINALE D2...

Ipak je d2- d2 :)... Najsladje za kraj... :)

STA WI MISLITE?

El ima neki predlog?

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Odo ja da jedem, pa malo napolje da vidim svetlost dana! GenKy ti da se lepo provedes veceras(znas na sta mislim) ^^

Ostalima bih samo pozeleo srecu na turniru sutra, da se ispucamo lepo i da se zajebavamo muski, da pokupimo nagrade i onda da se slikamo sa njima ^^

i tako..

poz bre ! o[^_^]o

There are no disabled people. Only people who have met Chuck Norris.

 

Link to comment
Share on other sites

Tu si u pravu...pa pola ekipa nece doci upravo iz tog razloga....da daju 2500din za jedan mec....

e vidi ne bih da vredjam...ako to tako shvatis ali sistem koji je napravio covek je najrealniji sa tim brojem ekipa i tim brojem racunara...veruj mi....uostalom...ako dolazis da osvojis tur ...nije ti bitno kako skim i kad....a ako zelis grupe od 100 pa da pola prodje pa se mozda izvuces...onda nije ekipa za tur...onda svi na steam pa pikaj meceve do jutra :)))

a ekipe koje znaju sta je car turnira ce doci... poz svima

p.s.nadam se da ne moramo ujutru da dolazimo da donosimo kintu da to mozemo kad dodjemo!??!

Edited by Loodilo!

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

Momci pa realno sa 12ekipa nisam mogao nista drugo sem da u prvom kolu stawim eliminacije...

pazi mogao sam da stawim 3 grupe po 4,al gledaj sad (4*3*3)/2=18 ,pa bi morao 2grupe po 3 to je 18+6,pa polufinale 24+2,plus FINALE ...

Znaci 27 utakmica,za 1dan,ne bih bas rekao....

27*45 minuta... :) zanimljiwa racunica....

Hvala na podrsci, trudio sam se koliko sam mogao,ipak owo je prwi put da oraganizujem owakwo nesto,i zelim swima da wam se zahwalim,i mogu wam reci da sam pochastwowan sto ce mi na turnir doci NAJBOLJE EKIPE iz nase zemlje....

Pronadjite se sami u owome [;)]

pozz za swe... GL&HF to ALL

e vidi ne bih da vredjam...ako to tako shvatis ali sistem koji je napravio covek je najrealniji sa tim brojem ekipa i tim brojem racunara...veruj mi....uostalom...ako dolazis da osvojis tur ...nije ti bitno kako skim i kad....a ako zelis grupe od 100 pa da pola prodje pa se mozda izvuces...onda nije ekipa za tur...onda svi na steam pa pikaj meceve do jutra :)))

a ekipe koje znaju sta je car turnira ce doci... poz svima

p.s.nadam se da ne moramo ujutru da dolazimo da donosimo kintu da to mozemo kad dodjemo!??!

kinta pred prwi mech!! znaci nemorate da se cimate...

Edited by wakno

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

pazi prva nagrada 10000 dilingera, a druga 5000!?!?!?!?

LOL!

Ako bude 12 ekipa doslo to je 30000 !

CEMU GREED??????

Stavi 10000, 7000, 5000 i dobar si 100 evra

koji ce nekom besplatni sati u igraoni?

P.S. Zar nije bolji sistem 4 grupe (4 nosioca) sa po 3 ekipe , samo prva ekipa ide u polufinale i to je to!

Imao bi isti broj meceva i sve ekipe bi dosle jer bi imale sigurno minumum 2 meca!

Edited by x - Files[kassad]
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...