Jump to content

Pomoc oko verzije 1.21


Recommended Posts

Dakle decki gadno sam zajebao pa me zanima postoji li sansa da se izvucem iz sranja bez reinstalacije.

U war3 ( v 1.20e ) sam inace ulazio postupkom crackanja war3.exe ( sa hellkiller crackom ), nakon toga bi pokrenuo igricu i alt+tabao se u windowse, prekopirao originalni war3.exe, a ovaj crackani promijenio u war3.crk.exe... sve je radilo normalno

uglavnom jucer je stigla nova verzija i ja sam stisnuo na Battle.Net, poceo mi je patch update i pretvorio se u 1.21. Nisam se mogao vise conectati na Bnet, niti uci u war3 jer nemam cd... pokusao sam ponovno sa hellkiller postupkom, uspio sam uci u war3 ( pise mi v 1.21 ) ali na net se ne zeli prikopcati jer kaze "Unable to validate version"

e sada postoji li nacin da se rijesi taj problem ( sada ulazim preko deamon tools i image filea kojeg sam nasao na forumu no i dalje nemogu online )

tnx

Link to comment
Share on other sites

hm, imam na kompjutoru backupan war3.exe i ne ide kada ga iskopiram... mozda nisam dobro uspio objasniti :P

problem je u tome da sam nakon instaliranja patcha sinoc, ponovno pokusao crackati verziju sa 1.20e patchem, sto naravno nije poslo za rukom, jer sam glup, pa sam to uopce i pokusavao. Mislim da je problem oko war3 foldera, jer u njemu nigdje ne vidim 1.21 file... evo popis fileova koje imam u war3 za koje mislim da su upitni

frozenthrone.exe

game.dll

replays.ico

storm.dll

war3(1).nfo

war3(2).120e

war3.120e

war3.exe

war3.mpq

war3patch.mpq

war3xlocal.mpq

Link to comment
Share on other sites

pricha o crackovima je zabranjena, mrzi me da editujem postove, tako da se pridrzavajte od sledeceg posta pravila.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hm nisam znao za pravila bash, ali sry svejedno....

btw taj crack sam ionako koristi jer mi se dogodila nevjerojatna stvar... non stop mi tft stajao u cd romu, jedan dan pokusavam uci i govori mi da cd nije ubachen... a ubacen je.... stisnem przilicu da se otvori i dobijem rastopljeni tft.... prekrasno....

anyway sada koristim taj deamon tools, ali i dalje to ne rijesava moj problem :(

Link to comment
Share on other sites

onda pozajmi disk, reinstaliraj, patchuj i koristi DT, i to je to.

ide lock

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...