Jump to content

Ekskluzivni In-Game kućni ljubimac: Netherwhelp


Sajro

Recommended Posts

pa da ali

vec imam gurkija i imam black whelplinga koji mi je (u odsustvu plavog) realno najlepshi zmajic u igri

shajaznam, razmislicu pa nesto da uradim tokom nedelje =o) mozda da preuzme whelpa sa nekim od altova...mada i "glavni alt" ima onu 'bozhitjnu gnomicu' peta koja je hilarious

Whelpa i murloca dobijes ingame mailom na sve likove koje imas, a jedino ne znam sta je za ubuduce tj ako napravis novog lika da li ti i na njega posalju...Moracu bas posle da probam :) A sto se tice slanja tih gluposti, zaista nije neki problem a i postarina je 50ak dindzi, a i ako ne saljes zbog petova, salji zbog onih velikodusnih 2 (i slovima DVA [:D] ) dana koje nam velikodusni [;)] Blizz "poklanja"

Edit: evo upravo proverio, dobijes oba peta i na bilo kog novog lika koga napravis.

Edited by gsm
Link to comment
Share on other sites

ima li kakvih informamcija oko aktiviranja pet-a bez slanja oldfshion maila ? ja sam svoje papirce sa barkodom

bacio slucajno kada sam sav horny rapeovao svoj CE istu vece :S , mada ionako nisam mislio da ima saljem postu, majmuni, elem placam elem me jebu u mozak

cujem da je sa us verzijom sve ok, oni dobiju peta na osnovu tbc ce key-a! right ?

Link to comment
Share on other sites

ima li kakvih informamcija oko aktiviranja pet-a bez slanja oldfshion maila ? ja sam svoje papirce sa barkodom

bacio slucajno kada sam sav horny rapeovao svoj CE istu vece :S , mada ionako nisam mislio da ima saljem postu, majmuni, elem placam elem me jebu u mozak

cujem da je sa us verzijom sve ok, oni dobiju peta na osnovu tbc ce key-a! right ?

Mislim da aktiviranje pet-a nece biti moguce na bilo koji drugi nacin... Sto se tice barkoda pise da umesto njega moze da se posalje i proof of purchase tj racun verovatno + ona kartica i podaci o tvom accountu. E sto se US verzije tice mislim da se ni kod njih ne aktivira pet cd key-em vec da ima u paketu upakovana kartica sa aktivacionim kodom ili nesto sl (to mi rece jedan lik iz guilda nedavno tako da nije 100% proverena informacija). A sad, da su zajebali stvar, jesu... Al` posalji lepo to pisamce posto ti je to 10ak min posla... Sto da ne dobijes whelpa i lurkyja :) i onih 2 dana gratis [:D] I da, to moze da se ostvari samo za one cije prijave blizz primi do 28. februara ove godine, tako da ko `oce da dobije ono sto mu pripada uz BC CE bolje da pozuri....

Edited by gsm
Link to comment
Share on other sites

US CE nije sjeban. Ali oni ne dobijaju Lurky-a, niti tje ga ikada dobiti po rechima Blizz-a.

Ne dobijash nikakav papiritj sa Pet kodom.

Sjeb je bio shto je Blizz EU ubacio u CE obichne key-ove, koji su identichni kao TBC normal pakovanje od 35E a jedina razlika izmedju CE CD-KEY i TBC CD-KEY je bio taj pet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...