Jump to content

Turnir Niksic CS 1.6


Luq.mne

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta kobrice ti si neki pametnjakovic ovde

prvo nismo mogli da dodjemo jer nas je jebani IGS upalio za pare reko nam je da ce nam dati ali nije.... da nam je IGS ranije reko da nam nece dati novac mi bi smo ga nekako skupili .... a ne da nam kaze na dan turnira

eto ti razlog zasto nismo dosli

ne ja samo gledam cinjenice kad kazem da dolazim na turnir docicu makar opljackao banku ja sam za tur u pancevu imao temp 40 al ipak su moji otishli sa zamenom nije to razlog da nekog ispalis + nije to 1 put

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

A comtrade tur kobrice?

Da ne bude posle... :D

pod 1 mi smo tamo pozvani kasno kao 2 pokvarila su mi se kola a kao 3 jebalo mi se dolazim kao necija zamena jer zvali su po plasmanu sa wcg-a a pozvane ekipe koje ni u grupu nisu usle tako da jebe mi se

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Luq ili kako vec ajde molim te daj malo vise informacija i malo cesce update-tuj to oko turnira posto je moja ekipa zainteresovana a ovo mi djeluje nekako neozbiljno to sve posto nisam siguran da ste imali prijasnjih iskustava sa organizovanjem turnira... Potrudite se malo oko toga ... pozz

kak nik0l salji email na turnir@cs-mne.com sve sto te zanima detaljno ce ti biti objasnjeno !

Link to comment
Share on other sites

Luq ili kako vec ajde molim te daj malo vise informacija i malo cesce update-tuj to oko turnira posto je moja ekipa zainteresovana a ovo mi djeluje nekako neozbiljno to sve posto nisam siguran da ste imali prijasnjih iskustava sa organizovanjem turnira... Potrudite se malo oko toga ... pozz

Ljudi za dva dana ce te nati sve za sad ne znamo ni mi sve jer je problem u sponzorima koliko ce dati para....itd.Tako da za 2-3 dana sve znate!!!

Link to comment
Share on other sites

LOL , ala se osilila danasnja omladina...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kobrice nemoj ti da prozivas, si cuo mutante ?!

joj sa;e snago a nemoj da mi pretish nije fora ti sad sabijash rl nemoj plz

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

aj molim te stavi tacan info sta kako. mi bismo dosli

E ovako prvo mjesto je 500 Evra(to je fiksno mozda bude veca),uplata po ekipi je 30 evra,turnir se igra 3.feb mozda 10-zavisno od mog ispita.Prva mapa je clan_mill 2.Train 3.nuke 4.Inferno 5.dust2.....Igra se wenner-loser ,igraju se 2 meca u isto vrijeme itd...Ako imate jos pitanja pitajte pa ce mo odgovoriti!!!!vISE INFORMACIJA NA BROJ +38169580262

Link to comment
Share on other sites

ako mi zagarantujete rucak veceru prenociste... Gueruilla dolazi....evo mi cemo da se istalimo za gorivo medjusobno...i naravno posto ce gorivo kostati 2x vise nego ufur na turnir mislim da bi trebali da imamo dz ufur na tur :))) ja mislim da je to ok

?!?! a jel treba pasos za crnu goru?!?! :))) ahahah

p.s. vidi ovako....

gorivo je 74...racunaj i 70!.....1000km ce biti otprilike...10 trosi....7000 gorivo..samo! brate...ufur 2500...9500 vec gde je hrana gde je smesaj...znaci trebamo potrositi 250 e.... za igranje....stavi bar 2 i 3 mesto ....

Edited by Loodilo!

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

ako mi zagarantujete rucak veceru prenociste... Gueruilla dolazi....evo mi cemo da se istalimo za gorivo medjusobno...i naravno posto ce gorivo kostati 2x vise nego ufur na turnir mislim da bi trebali da imamo dz ufur na tur :))) ja mislim da je to ok

?!?! a jel treba pasos za crnu goru?!?! :))) ahahah

p.s. vidi ovako....

gorivo je 74...racunaj i 70!.....1000km ce biti otprilike...10 trosi....7000 gorivo..samo! brate...ufur 2500...9500 vec gde je hrana gde je smesaj...znaci trebamo potrositi 250 e.... za igranje....stavi bar 2 i 3 mesto ....

Realno brate ! ! !

tesko da ce iko otici tamo iz bg-a

bas tesko

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...