Jump to content

imam problem oko


Red^

Recommended Posts

ovako skinuo sam pech od 700mb(694 nesecam se koliko je :()namestim sve i idem da se konektujem na servere i ide mi onaj update napuni se na 100% i trazi restart wow-a i uradim to pocne da mi instalira pech i zapuca se na 200/694mb

sledeceg puta isto to na mi radi 1,5/694mb

da napomenem imam u pechu updater , parijal 1 ,2 i 3 i jos neki folder sa jos nekim updaterom ali nemogu da ga otvorim to se zove "instalerlancher" ili tako nesto

ako neko zna sta se desava neka ostavi post molim bez sprdnje i gluposti

hvala vam unapred

Link to comment
Share on other sites

ovako skinuo sam pech od 700mb(694 nesecam se koliko je :()namestim sve i idem da se konektujem na servere i ide mi onaj update napuni se na 100% i trazi restart wow-a i uradim to pocne da mi instalira pech i zapuca se na 200/694mb

sledeceg puta isto to na mi radi 1,5/694mb

da napomenem imam u pechu updater , parijal 1 ,2 i 3 i jos neki folder sa jos nekim updaterom ali nemogu da ga otvorim to se zove "instalerlancher" ili tako nesto

ako neko zna sta se desava neka ostavi post molim bez sprdnje i gluposti

hvala vam unapred

Probaj da startujes wow i pusti da krene da skida patch sa njihovog sajta i prekini posle 2-3 minuta da bi stvorio novi folder u WoWu- WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch - onda prekini i iskopiraj tvoj patch u taj folder. Pokreni opet wow i posle update pokreni "Updater" file iz tog foldera, trebalo bi da uspe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...