Jump to content

YuCup Season


Recommended Posts

Ja bi sve to promenio [:D]

Hteo bih da budem admin pod sledecim uslovima:

1. Retardirane igrace koji nece da cute kada im se to kaze bi jednostavno banovao ( igra se kup ovi pricaju na javno sta ce "veceras" da jebu, piju... )

2. Vreme odgovara, jebem ti takav dan ako planiram da ga pola prespavam.

3. Mozda nekad ne dodjem, naravno ako imam neke obaveze il planove...

4. Cini mi se da je bolje da onaj koji izgubi posalje replay-e na mail, da bi se posle kupa svi repsi uploadovali ( a da mail od admin tima bude xxxx@gmail.com ), na ovaj nacin izbegava se nepotrebna glupa pitanja tokom turnina "kako uplodovati replay"

5. Maelstrom WEG 2.4 je izbacen iz svih klan liga a vi ga ubacili xD i LT je posebna prica, ubacite TS i SV izbacite Maelstorm i LT.

6. Bo3 polufinale i finale, rules da se nalazi na sajtu...

7. Kakva BCL liga, batali to...

8. Znam dosta stranaca, trebali bi da dodju... :O

9. Od igraca bi se zahtevalo da lepo trazi hosta mirno a ne na public pisuci velikim slovima, il da se kaze ne mogu da nadjem, sve se moze kad se hoce... nadjite hosta, ako ne mozete naci, il ce vam admin hostat ( bez obzira da li laguje il ne ) il cete obojica dobiti luz.

10. Treba da se uvedu Penalty Poeni koji se dobijaju ako se ne posalje rep/ ne prijavi rezultat/ badmanner i tako dalje...

11. Al sam kratak [:D]

1.Donekle si mozhda u pravu

3.Mozhesh samnom i gnodebom da budesh admin nema frke

4.To ne dolazi u obzir , uploadovanje replay je kao popiti chashu vode

5.Prvo se malo informishi onda prichaj , maelstorm nismo ni igrali , terenas se igra , a secret valley je wc3l mapa a mi to nismo tako da..

6.Sve tamo ima , bo3 u polufinalu probacemo pa cemo videti dal smara

8.Nadamo se

9.Shto se tiche hostova uvek ima hostova , bar je proshli put bilo non-stop,to nije frka

10.To cemo razmotriti sve oko bodovanja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sv je wc3l/em/wpl/u name it mapa..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta ste svi zapeli za izbacivanje LT-a? Igra se u svim ligama, od samog izlaska igre, i vi sad ispravljate krive drine. Jeste humanska mapa, ali i Twisted je anti-humanska. Josh se LT igra u prvom kolu. Mislim stvarno...

Dalje, gnodeb, ako ne mislish ovo ozbiljno da organizujesh, bolje da batalish, jer ce brzo propasti. Ako hocete da ovo zazivi, mora da se pristupi svemu ozbiljno. I ne razumem shta je toliko teshko u pisanju kompletnih pravila sa svim uputstvima i kachenju na sajt? I onda bot da spamuje kanal na svakih minut-dva da su sve informacije na sajtu. Ko pita neshto shto vec pishe na sajtu, znachi da je glup/lenj...kick sa kanala i kraj. Kontakt admina samo ako porazeni nece da upise loss tamo gde treba. I to je to, sve ostalo je automatizovano i pishe na sajtu.

Link to comment
Share on other sites

igra se u ligama?:)

ESL ima novo pravilo thumb downa, i pogodi koja je mapa najcesce thumbdownovana?

Na Extreme Masters sajtu imash ko je kad iskljucio koju mapu, pa vidi...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dalje, gnodeb, ako ne mislish ovo ozbiljno da organizujesh, bolje da batalish, jer ce brzo propasti. Ako hocete da ovo zazivi, mora da se pristupi svemu ozbiljno. I ne razumem shta je toliko teshko u pisanju kompletnih pravila sa svim uputstvima i kachenju na sajt? I onda bot da spamuje kanal na svakih minut-dva da su sve informacije na sajtu. Ko pita neshto shto vec pishe na sajtu, znachi da je glup/lenj...kick sa kanala i kraj. Kontakt admina samo ako porazeni nece da upise loss tamo gde treba. I to je to, sve ostalo je automatizovano i pishe na sajtu.

to sve ima smisla :) ja sam ta pravila vec pisao i nije mnogo pomoglo. ali si ti i dalje u pravu....

treba da imamo pravila na site-u, zbog ljudi koji imaju obicaj da se informisu...

samo eto opet pricate o organizaciji :) ti si to jos prosirio i sa terminom "ozbiljna organizacija" :)))))

a to je neozbiljno :) to je skoro kao kad bi se deca skupila ispred zgrade da cepaju fudbal, a onda dodjem ja i krenem ozbiljno da im to organizujem :) ja sam kupio loptu i postavio mrezice :) ne zato sto volim decu, nego zato sto me to zabavlja. ako deca krenu da lome golove, nemam nameru da ih jurim oko zgrade...

sad, ako si rad da napises ta pravila, nema problema. ako nemas vremena ili te mrzi - opet nema problema. ako znas nekog ko moze da napise pravila i ne mrzi ga - pokazi prstom na njega :)

Link to comment
Share on other sites

Napisacu pravila, obezbedi 2 admina i bota da spamuje da uvek budu u kanalu i da kickuju ko god pita neko pitanje koje vec pise na sajtu. Deal?

nego sta nego deal :) samo nemo da kick-ujes previse :)

to znaci da uz shomy-a imamo 3 admina sto je vise nego sjajno :)

inace sam kreirao novi kup i sezonu... tako da moze da pocne prijavljivanje...

Link to comment
Share on other sites

Nenene, ja hocu da igram shto znachi da ne mogu da budem admin. Ali, hocu da pomognem time shto bih napisao pravila, ne mrzi me. Sutra uveche, ili prekosutra tokom dana ce biti gotovo. I to okachi na naslovnu stranu sajta, ili kupa i bot spamuje kanal da su sve informacije tamo i nema nikakvih problema. Admine whisperuje samo oni koji imaju neko pitanje koje ne pishe tamo, ili mu protivnik nije prijavio loss. Mnogo ce biti bolja organizacija tako.

Link to comment
Share on other sites

Nenene, ja hocu da igram shto znachi da ne mogu da budem admin. Ali, hocu da pomognem time shto bih napisao pravila, ne mrzi me. Sutra uveche, ili prekosutra tokom dana ce biti gotovo. I to okachi na naslovnu stranu sajta, ili kupa i bot spamuje kanal da su sve informacije tamo i nema nikakvih problema. Admine whisperuje samo oni koji imaju neko pitanje koje ne pishe tamo, ili mu protivnik nije prijavio loss. Mnogo ce biti bolja organizacija tako.

Oce Bot da me banuje ako pevam pesme posvene nashem velikom vodji Govedu, ili bude neka koreografija ? (YuCup Mafiozi [:D])

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na faxu sam pa na brzinu da otkucam,nisam dolazio na RUR sto godina.

Ako mogu nekako da pomognem neka me admini kontaktiraju.

Inache o chemu se radi:

Ja i jos 2 ortaka iz Norveske smo napravili Online Tour koji se zove RockRolls.Inache pogledajte www.rockrolls.com!

Jedan je vec odigran ali se sve izdesavalo na brzinu pa nisam stigao da obavestim nasu Wc3 scenu.

Nagrada je bila 100 dolara i uzeo ih je Reset-Lose(inache brat od RESET-Winnera) koji je u finaly pobedio WE.JUST.DIESEL-a.

Takodje tur su igrali satiini,giacomo,caravaggio,torren,vrg.ss.virus,comebackfroms4,hoorai/naniwa,ceo SPC i jos dosta dobrih igraca.

Najavicu tacno kad ce biti RockRolls#2 da i nasi igraci mogu da igraju.Nagrade ce biti dosta bolje nego prvog puta,jer ce biti i hardwera.

Za sva pitanja ili ako bilo sta zelite da saznate ili pitate u vezi turnira street@rockrolls.com

Link to comment
Share on other sites

Oce Bot da me banuje ako pevam pesme posvene nashem velikom vodji Govedu, ili bude neka koreografija ? (YuCup Mafiozi [:D])

Naravno da nece. Pa onda bih morao i sebe da banujem [:(] Napravicu posebnu stavku u pravilima koja se tiche navijanje za Goveda [:)]

Ja i jos 2 ortaka iz Norveske smo napravili Online Tour koji se zove RockRolls.Inache pogledajte www.rockrolls.com!

Jedan je vec odigran ali se sve izdesavalo na brzinu pa nisam stigao da obavestim nasu Wc3 scenu.

Nagrada je bila 100 dolara i uzeo ih je Reset-Lose(inache brat od RESET-Winnera) koji je u finaly pobedio WE.JUST.DIESEL-a.

Takodje tur su igrali satiini,giacomo,caravaggio,torren,vrg.ss.virus,comebackfroms4,hoorai/naniwa,ceo SPC i jos dosta dobrih igraca.

Najavicu tacno kad ce biti RockRolls#2 da i nasi igraci mogu da igraju.Nagrade ce biti dosta bolje nego prvog puta,jer ce biti i hardwera.

Za sva pitanja ili ako bilo sta zelite da saznate ili pitate u vezi turnira street@rockrolls.com

Video sam najavu negde za ovaj turnir, svaka chast.

Link to comment
Share on other sites

Mappool je losh.LT i GW su freewin za neke rase, po meni samo WCG mape : ts tr tm i echo.Moze i Valley mada ga malo ljudi aktvino igra.Shto se tiche pocetka 15-00>14-00 XD.Kao drugo mora biti 2,3 aktivna admina uvek koji sluze samo za resavanje problema.Moj predlog bi bio da se napravim klan Ycup, pomocice svi nije problem, i da se tu skupljamo.Deluje ozbiljnije nego /join yucup

~~

Link to comment
Share on other sites

Mappool je losh.LT i GW su freewin za neke rase, po meni samo WCG mape : ts tr tm i echo.Moze i Valley mada ga malo ljudi aktvino igra.Shto se tiche pocetka 15-00>14-00 XD.Kao drugo mora biti 2,3 aktivna admina uvek koji sluze samo za resavanje problema.Moj predlog bi bio da se napravim klan Ycup, pomocice svi nije problem, i da se tu skupljamo.Deluje ozbiljnije nego /join yucup

dok su te wcg mape freewin za neku drugu rasu ako nisi sky :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, jel mogu ja sada da kazem mappool je losh? Trebalo bi samo LT da se igra jer je oldskul mapa i igra se ceo zivot. Eto, meni to odgovara, ja sam human. Mappool je najbolji onakav kakav je vec, LT je u prvom kolu, i verovatno se nece ni igrati. Znam ja da nekome neke mape ne odgovaraju, ne odgovara ni meni TM pa se ne zalim.

Link to comment
Share on other sites

treba nam bar 5 admina da bi svaku put bar jedan bio prisutan :) ako su tu dvoica u isto vreme, valjda ce da cimaju ovog koji je u kanalu a ne onog koji nije jer igra... :)

ako nema admina u kanalu, jebiga... eto male zrtve da bi kup imao kontinuitet :)

yucup je debilno ime :) sabijanje isto tako :) dok ne nadjemo bolje ime, moracemo da koristimo ta dva :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...