Jump to content

YuCup Season


Recommended Posts

Kakvo je raspolozenje u narodu. Test kup je prosao dobro. Ocete da igrate novi u sledecu nedelju?

Ako pravimo novi kup, taj bi mogao da bude pocetak nekakve "sezone". U tom slucaju bi imali i rank tabelu. A to je opet dobro zato sto to moze da se koristi za generisanje seed pozicija, pa pojedinci nece dolaziti u neprijatan polozaj da odredjuju seed :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A koliko dobro je prosao? ... mislim koliko ljudi bilo, ko uz'o itd. i slazem se da bi trebao da krece malo kasnije poslepodne.

hehe... pa kako si propustio slavlje navijaca na trgu. HowWeDo je opravdao ocekivanja prvog nosioca :)

Ucesnici, grid i replay-evi su na wc3.sabijanje.net.

Prosle godine smo pocinjali u 15, ali se desavalo da ne zavrsimo do 20 i onda se finale odlagalo. Ali mislim da bi sad bilo ok, jer se i polufinale igra bo1, sto skracuje turnir sat ipo :)))

Link to comment
Share on other sites

hehe... pa kako si propustio slavlje navijaca na trgu. HowWeDo je opravdao ocekivanja prvog nosioca :)

Ucesnici, grid i replay-evi su na wc3.sabijanje.net.

Prosle godine smo pocinjali u 15, ali se desavalo da ne zavrsimo do 20 i onda se finale odlagalo. Ali mislim da bi sad bilo ok, jer se i polufinale igra bo1, sto skracuje turnir sat ipo :)))

Neka pochne sezona..Slazhem se sa zeroxom da je olje da pochinje u tri , a shto se tiche tog oigravanja , tu nema frke sad ovaj test kup se zavrshio relativno brzo , i treba da ostane bo3 za finale ..

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam, samo treba izmeniti neke mape :P

Mozete uzeti mape sa MYM Devilwars Turnira sa malim izmenama, evo i linka:

Linak.

Znaci:

1. TM

2. TR

3. Echo

4. Terenas, i ako bude vise kola, nastavlja se od prve mape redosledom (TM , TR, Echo, Terenas).

Edited by HowWeDo
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Podrzavam, samo treba izmeniti neke mape :P

Mozete uzeti mape sa MYM Devilwars Turnira sa malim izmenama, evo i linka:

Linak.

Znaci:

1. TM

2. TR

3. Echo

4. Terenas, i ako bude vise kola, nastavlja se od prve mape redosledom (TM , TR, Echo, Terenas).

Po meni je ok onaj map pool shto smo igrali , samo shto bih uneo neke male promene u redosledu :

- Lost Temple (RoC)

- Echo Isle

- Gnoll Wood

- Terenas Stand

- Turtle Rock

- Twisted Meadows

Naravno i predlog howwedo-a nije losh , nek se josh neko oglasi da odluchimo ..

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je raspolozenje u narodu. Test kup je prosao dobro. Ocete da igrate novi u sledecu nedelju?

Ako pravimo novi kup, taj bi mogao da bude pocetak nekakve "sezone". U tom slucaju bi imali i rank tabelu. A to je opet dobro zato sto to moze da se koristi za generisanje seed pozicija, pa pojedinci nece dolaziti u neprijatan polozaj da odredjuju seed :)

[;)]

Nego, ja sam za tu sezonu, uz propisnu reklamu ovde (i u susednim nam zemljama, ako je to moguce). Imam nekoliko predloga:

1. Trebalo bi da pochinje i dalje u 14h (ili maksimalno 15h), jer ce biti i vishe igracha (valjda) nadalje, pa to moze da se oduzi. Mislim ako ti nije dovoljno da spavash od 4 do 13:30 (14:30) ne znam. I nema to, meni odgovara/ne odgovara. Pravila odredjuju admini (gnodeb ili ko vec) uz preporuke sa ovog foruma/topica. Ako ti se ne svidja (pricam u globalu, ne nekome posebno), ne morash da igrash i kraj.

2. Mappoll koji je Shomy predlozio je sasvim dobar, po mom nekom mishljenju i balansiran je.

3. Polufinale bi trebalo isto da bude bo3.

4. Vrlo je sve neorganizovano. Dakle, admini NE BI TREBALO da igraju kup, nego da budu u kanalu koji je odredjen za to sa nickom koji jasno pokazuje da je admin. Trebalo bi da ima najmanje 2 admina.

5. Treba da se napishu SVA pravila jasno na sajtu i da se spamuje pomocu bota na kanalu da su sve informacije tamo, da ne bi dolazilo do idiotskih pitanja tipa: "A KOJA JE SLEDECA MAPA?" (sa sve CAPS-om) ili "S KIM JA IGRAM JEBOTE?" ili "KAKO SADA DA UPLOADUJEM REP?". Ko i pored svega pita ovakvu neku glupost posle svega ovoga, ban sa foruma, bneta, uninstall wc3 i u krajnjem slucaju ban iz zivota.

6. Admin da sluzi samo za krajnju nuzdu tj. ako protivnik ne upise rezultat da se kaze adminu da to sredi (posle uploadovanog repa od strane pobednika).

Uz ovakvu organizaciju, sve bi trebalo da ide glatko. Sad, da li je ista moguca, to cemo videti.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

znam da nije tema ali da pitam posto meni vec pola god nece gw kaze da treba maps/forzen throne itd ja lepo stavio ali kao nemoze da ga prepozna jel neko zna nesto

topic-nemam net al kad dodje nesto bolje ubacicu se i ja u tu frku xD

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

[;)]

Nego, ja sam za tu sezonu, uz propisnu reklamu ovde (i u susednim nam zemljama, ako je to moguce). Imam nekoliko predloga:

1. Trebalo bi da pochinje i dalje u 14h (ili maksimalno 15h), jer ce biti i vishe igracha (valjda) nadalje, pa to moze da se oduzi. Mislim ako ti nije dovoljno da spavash od 4 do 13:30 (14:30) ne znam. I nema to, meni odgovara/ne odgovara. Pravila odredjuju admini (gnodeb ili ko vec) uz preporuke sa ovog foruma/topica. Ako ti se ne svidja (pricam u globalu, ne nekome posebno), ne morash da igrash i kraj.

2. Mappoll koji je Shomy predlozio je sasvim dobar, po mom nekom mishljenju i balansiran je.

3. Polufinale bi trebalo isto da bude bo3.

4. Vrlo je sve neorganizovano. Dakle, admini NE BI TREBALO da igraju kup, nego da budu u kanalu koji je odredjen za to sa nickom koji jasno pokazuje da je admin. Trebalo bi da ima najmanje 2 admina.

5. Treba da se napishu SVA pravila jasno na sajtu i da se spamuje pomocu bota na kanalu da su sve informacije tamo, da ne bi dolazilo do idiotskih pitanja tipa: "A KOJA JE SLEDECA MAPA?" (sa sve CAPS-om) ili "S KIM JA IGRAM JEBOTE?" ili "KAKO SADA DA UPLOADUJEM REP?". Ko i pored svega pita ovakvu neku glupost posle svega ovoga, ban sa foruma, bneta, uninstall wc3 i u krajnjem slucaju ban iz zivota.

6. Admin da sluzi samo za krajnju nuzdu tj. ako protivnik ne upise rezultat da se kaze adminu da to sredi (posle uploadovanog repa od strane pobednika).

Uz ovakvu organizaciju, sve bi trebalo da ide glatko. Sad, da li je ista moguca, to cemo videti.

Pa bilo bi lepo ako bi ti mogao da reklamirash susednim nam zemljama.

1.Kazhem da je najbolje da sezona pochne sad u nedelju u 3(check in u 14:30) nadam se da se gnodeb slazhe

2.Mappoll ok ! :) naravno shto ce se verovatno menjati ali sve otom potom

3.Mislim da je dovoljno finale bo3 ne i polufinale

4.Shto se tiche admina , jedini sam bio ja i trudio sam se kolko sam mogao , da je bilo vishe bilo bi bolje shta da radim..A to da admini ne igraju tur to cu razmisliti

5.Shto se tiche pravila i svega to si u pravu.

6.Eh kad bi tako bilo ..

Link to comment
Share on other sites

Pa bilo bi lepo ako bi ti mogao da reklamirash susednim nam zemljama.

3.Mislim da je dovoljno finale bo3 ne i polufinale

4.Shto se tiche admina , jedini sam bio ja i trudio sam se kolko sam mogao , da je bilo vishe bilo bi bolje shta da radim..A to da admini ne igraju tur to cu razmisliti

6.Eh kad bi tako bilo ..

Prvo, ja dugo ovo nisam igrao i dugo sam bio van svih deshavanja, i tek sam nedavno pocheo opet. Tako da sam ja izgubio te kontakte sa ljudima van Srbije, ali kapiram da ovde ima ljudi koji ih i dalje imaju.

3. Po meni i polufinale, turnir ionako ne traje mnogo dugo, a polufinale bi vec trebalo da su koliko-toliko kvalitetne partije.

4. Istina, zato i kazem 2 admina, sa jasnim nickovima. I obavezno da ne igraju turnir i da budu uvek tu. Mislim, ti ne morash da budesh admin, neko ce valjda hteti. Ali, besmisleno je da admin igra turnir (ili organizator). Ovi koji su igrali mnogo LAN i Online turnira definitivno znaju o chemu pricham.

6. Uz ovo gore shto sam napisao pod 5, to moze lako da bude tako.

Link to comment
Share on other sites

Shto, crovax je organizovao onaj turnir u rushu i peglao, i to je prao najstrashnije [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na Sharkyjev rachun smo jeli posle metroneta, u n00b

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al nikad ko u Mostaru [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sve sto ste rekli je skroz ok. samo opet da napomenem. nema ovde nikakve organizacije. ja ovo posmatram kao teren za basket. skupe se ljudi u nedelju na terenu, igraju se malo i onda se razidju. niko nikom nije reko da je lose nesto organizovao i da je glupo sto nema nagrada :))))

- vreme pocetka turnira i format istog su stvar dogovora. pre je bilo 15h.. moze i sad... ali uvek ce biti onih koji kasne sat vremena :)

- mappool isto tako... samo mislim da treba da se igraju standardne mape jer ljudi neznaju ni koja mapa se igra a ne koja verzija mape :)))) (ako sam dobro razumeo o cemu se prica)

- bo3 je prava stvar :) ali ko sto se videlo, sad nismo izgurali ni bo1 u polufinalu. host je problem naravno. svi se zabiju u jedanu particu da gledaju favorita :) a drugo polufinale stoji. posle pola sata cekanja, masa izlazi i zeli da gleda finale a ne drugo polufinale. onda se useru u ovu dvoicu dok jedan ne odustane i onda srecni gledaju finale... ovo se nije desilo prvi put... a sasvim sigurno ni poslednji... ko misli da je problem u organizaciji, neka procita ponovo prvi pasus :)

- admni naravno ne bi trebalo da igraju... ali trulo je.. covek je pozarni na terenu za basket... ima gomilu debilnih obaveza a sad jos nemoze ni da igra... kao premiju dobija useravanja od prisutnih. tesko je naci coveka kome se toliko igra, da bi cak bio i admin, da bi imao sta da igra... a ne da nadjemo nekog koga igranje ne interesuje a oce da sedi u kanalu da slusa kako mu se ljudi useravaju u facu :)))) gde gresim?

- pisanje pravila :)))) hehe... pa to jedino ako proces checkin-ovanja zahteva da se tacno popuni test :) posto niko ne cita pravila :) ne citaju ni kad pocinje kup, a ne sta da rade kad izgube :)

Link to comment
Share on other sites

ajde i ja nesto da kazem :) green je skroz upravu admini nebi trebalo da igraju turnir oni su organizatori turnira i treba da budu u kanalu i da organizuju samo ime kaze a ne da igraju cim oni pocnu da igraju i daleko doguraju neko ce se naci da kaze da su namestili grid u svoju korist etc. mislim debilno je da admin igra ako oces da igras odrekni se titule admina mene je goga tamo registrovo reci cu mu da me prijavi i ja sam in samo jasno recite kad se igra da znam kad da dodjem i mislim da polu finale takodje treba da bude bo3 jel bi to trebalo da budu zanimljive partije iz kojih bi trebalo zasluzeno sa 2 dobijene trebo da izadje finalista a ne na frku natornjas jednu i kao wow u finalu sam :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

a svi su ludi da budu admine, ae vladice ne budali.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hehe, na zalost nema namestanja grida :) isto tako admin moze svima da setuje pobedu samo ne sebi :)

jedini problem sa adminom koji igra je taj sto nije u kanalu dok se igra :) to se da resiti vecim brojem admin-a.

bedak je sto admina zovete admin. tako iz nekog razloga ocekujete neku odgovornost sa njegove strane, kao da je on uciteljica koja mora da odrzi cas :) el toliko tesko da zamislite sebe kao volonter admina. znaci iz nekog razloga ste pristali da izjedate govna ceo dan :) i pitanje je dal ce vas neko prevariti jos jednom :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bi sve to promenio [:D]

Hteo bih da budem admin pod sledecim uslovima:

1. Retardirane igrace koji nece da cute kada im se to kaze bi jednostavno banovao ( igra se kup ovi pricaju na javno sta ce "veceras" da jebu, piju... )

2. Vreme odgovara, jebem ti takav dan ako planiram da ga pola prespavam.

3. Mozda nekad ne dodjem, naravno ako imam neke obaveze il planove...

4. Cini mi se da je bolje da onaj koji izgubi posalje replay-e na mail, da bi se posle kupa svi repsi uploadovali ( a da mail od admin tima bude xxxx@gmail.com ), na ovaj nacin izbegava se nepotrebna glupa pitanja tokom turnina "kako uplodovati replay"

5. Maelstrom WEG 2.4 je izbacen iz svih klan liga a vi ga ubacili xD i LT je posebna prica, ubacite TS i SV izbacite Maelstorm i LT.

6. Bo3 polufinale i finale, rules da se nalazi na sajtu...

7. Kakva BCL liga, batali to...

8. Znam dosta stranaca, trebali bi da dodju... :O

9. Od igraca bi se zahtevalo da lepo trazi hosta mirno a ne na public pisuci velikim slovima, il da se kaze ne mogu da nadjem, sve se moze kad se hoce... nadjite hosta, ako ne mozete naci, il ce vam admin hostat ( bez obzira da li laguje il ne ) il cete obojica dobiti luz.

10. Treba da se uvedu Penalty Poeni koji se dobijaju ako se ne posalje rep/ ne prijavi rezultat/ badmanner i tako dalje...

11. Al sam kratak [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...