Jump to content

Kupujem Warlocka - Magea *H*


Branko2307

Recommended Posts

Kupujem Warlock - Mage Hordu samo Undead ....male i female...transfer i pvp server je MUST HAVE

Pare nisu problem ako imas dobrog Warlocka Magea....preferiram Tier3 ali svaki warlock ce biti pogledan ako ima bar 6 tier2 i svaki mage ako ima bar rank13

Ostavite offere ovde ili u PMu.........

Zar ti nisi kupio Figl-ovog imba Warlocka poshto si mene zajeb'o?

PAZNJA, postoji mogutjnost da ovo nije isti lik u pitanju ali moram da bacim par rechenica.

Setjate se onog topika o liku koji hotje imba UD Warlock-a (tipa full t2+) a daje neke brutalne pare od 2k evra.

E ja sam doshao u kontakt sa njim, rekao sam mu stanje Warlocka kog posedujem etc etc. Kao pristao je ali ne za te pare, sa 1500e pochetne cene smanjio je vrednost Locka na 750e ali dobro, ja sam bio zadovoljan i sa tom cifrom. Sve se lepo dogovorimo ali k*rac, lik hotje da ja SAM odem u BLOKOVE iz PANCHEVA po te pare i da mu dam lika (obratite paznju na capsovane rechi), ja naravno boli me pajson da se toliko cimam i sve mi to izgleda mutno ali okej.. kazem ja njemu ako moze da se nadjemo u Panchevu - netje, ali okej, daleko je i Panchevo, ako ja netju da se cimam ne mora ni on realno. Onda predlozim da se nadjemo kod mosta (BG side) na stanici - netje. Predlozim ja onda se nadjemo na jebenom Zelenom Vencu koji je otprilike na pola puta i meni i njemu - kaze mi da ima SHETJERNU BOLEST i da ne moze da se udaljava od stana ali zato je u poruci od juche napisao da ima jako stisnuto slobodno vreme zbog shkole i TRENINGA, ja tu vetj popizdim i vidim smrdi mi neshto, chovek hotje da kupi lika samo ako ja sam dodjem u blokove po pare (lol?!) i josh lupa gluposti. Na kraju ja mu kazem, choveche ajde bre ako hotjesh reci mi u koju shkolu idesh doveshtje me ortak do shkole i sve to obavimo tu - kao pristane na to ali fore da netje da mi kaze ime i kako izgleda (na pitanje kako tjemo se prepoznati i na moj zahtev da mi kaze kako se zove i kako tje da se obuche tog dana da ga prepoznam rekao mi je "ja tju prepoznati tebe"). Posle par sati mi javlja "odustao sam od kupovine" (lol?!, second edition). Posle saznam da je kupio od Figla njegovog Locka za 2k evra - ne znam koliko je to istina.

Enivej.. ako je to isti lik, a 99% sam siguran da jeste, zajebite posao sa njim. Mozda je i Figla zajeb'o, ne vidim zashto bi kupovao i bacao tolike pare na dva identichno ista Lock-a, jednostavno nema smisla.

Josh jednom, pogledajte boldovan tekst - uvek postoji shansa da je to drugi lik, ali iskreno ne verujem.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja taj...nisam procitao ceo tvoj post jer sam odmah svatio da nisam ja taj o kome pricas anyway to sto sam rekao da pare nisu problem ne znaci da sam neki burzuj i da bacam 1000eura na video igre ....znam cene za zkru.dka i lako cemo se dogovoriti oko cene ako imas to sto trazim....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...