Jump to content

Prodajem WoW account


mrsa

Recommended Posts

Vec postoji tema u kojoj kazem da prodajem account, ali ovog puta sam resio da u ovoj novoj temi uradim to malo profesionalnije, pa vi vidite sta cete da uradite sa temama.

Na accountu se nalaze dva lika – mage i warrior lvl 60. U pitanju je server Frostmane(PVP). PCT nije iskoriscen.

Mage ( human male) je solidno opremljen, nema neke extra iteme, ali nije ni neki krs u blue/green gearu, po meni ima prosecnu opremu Od epica ima sledece iteme: T2 head sa ZG enchantom, Staff of Dominance sa +30 spell dmg enchantom, flarecore leggings, ring of spellpower, T1 belt, bindings i boots , wrath of cenarius , talisman of ascendance, gloves of the hypnotic flame, belt of archmage i mozda jos neki, ali trenutno ne mogu da se setim. Ima jos dobrih plavih itema za spell dmg, da ih ne nabrajam sada. Profesije enchanting i engeenering po 300( i first aid je 300, kad smo vec kod profesija). Ima epic mounta(komada 1) i sve attunemente. Od reputacije najznacajnije je spomenuti exalted sa Argent Dawn i Cenarion Circle.

Warrior ( human female) nije nesto, /played na 60-om lvlu je mozda jedan dan, ima nekoliko plavih +def itema( def je negde oko 360 ili 370). Skinning je 300, a mining je negde oko 220.

Na oba lika se nalazi 2500 golda, a u banci ima raznoraznog ence/eng/mining/pots materijala, koji bi mogli da se prodaju za 300-500 golda( ne znam kakve su cene sad, ne igram vec neko vreme).

A sad ono najvaznije – cena : 150 eura. E, sad ako ima nekog ko je zainteresovan samo za account mogao bi da ga dobije za 50 eura, ili ako hoce da kupi 2500 golda, moze za 100 eura, s tim da bi morao da plati 1 mesec igranja kako bi mogao da mu dam zeljenu stvar, jer bi mi bilo glupo da dajem pare ako necu da igram.

Ukoliko imate nekih pitanja vi slobodno pitajte, a ukoliko ste zainteresovani, posaljite mi PM. Pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...