Jump to content

Recommended Posts

Dranzeru kad mislis da dodjes u Lacarak ili mitrovicu da ti vratim pare od pljeskavica kad sam vam pokro pa ste ostali gladni [:D] ....

Sad sam taman pri parama ko zna kad cu o5 biti ..... ajd javi mi samo da znam .... [;)]

.. ..... .. .. ......... .........

.. .. .. .. .. .. .. ..

........ .. .. ......... .. ... ..

.. .. .. .. .. .. ..

.. ......... .. ... .. ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi ! Imam P L A N ... Znaci pozovite ljude u 4gl i neka svi nabiju score 0 - 500 ... i kad postanu gruntovi

Dobijace slepce i dobijace pobede za klan i ako vas bude bilo oko 20 sa takvim score-om klan ce imati score 5000 - 0 i bice 1st ......... wRaaaaaaa !!

Thx:

Wrvox

c-u-l-e

petarda

dominus

lonche

cule jong

duC [^][^][^][^][^][^][^][^][^]

???????

Ti sto su nabrojani su mozgovi ovog foruma, bez njih bi bilo dosadno [:o)]

duvaj ga..

Link to comment
Share on other sites

brate, ne znam dal da [roflmao] kolko je smesno ili da [boom2] [AWM] kolko je tuzno

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ajoj loncha na nasem forumu, ajd svi brzo print page ovo mora da se sacuva!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

i sto se tice ovog niko nece da ti da sponzore ako nemas dobar rank (150 solo klanski) i ako nemas barem 4-5 bash jakih igraca (oko 4o lvl-a)....

Ljudi ! Imam P L A N ... Znaci pozovite ljude u 4gl i neka svi nabiju score 0 - 500 ... i kad postanu gruntovi

Dobijace slepce i dobijace pobede za klan i ako vas bude bilo oko 20 sa takvim score-om klan ce imati score 5000 - 0 i bice 1st ......... wRaaaaaaa !!

ahahah

ahahahhahahaha

masta radi svasta :))

Edited by DecreesOfJustice
Link to comment
Share on other sites

evo za Vladicu objasnjenje Sremska Mitrovica je grad jel tako,a Lacarak selo pored Kapirash -ima 30.000 stanovnika imamo ambulantu opshtinu mesare budice pekare prodavnice poshtu banku i sve to tako i igraonicu avax aaa god bless her :)

troluje te brate

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

imash topic za repove, i slep bi video

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

reche chovek "probao sam PS3" i "zar oni ne testiraju kompove 3 nedelje pre prodaje"

ko o chemu, kurva o poshtenju.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...