Jump to content

prodajem wow acc


vlada10

Recommended Posts

prodajem wow acc

warlock 60 lvl mix mix of tier 1 /2 exalted wsg, av ,ab trenutno u guildi koja je je pocela da radi naxx server burning legion

rogue 58 lvl full rested do 60 lvl mix plava i zelena oprema server burning legion

warrior 60 lvl mix plave i selene opreme server dragonmaw

hunter 60 lvl mix plave i 1 epic trenutno u guildi koja cisti aq20 zg mc onx server mazrigos

shaman 43 lvl mix plave i zelene opreme imba sekira za 43 lvl server mazrigos

druid 26 lvl mix plava i zelena oprema server ravencrest

za cenu nemam pojma zato sto nikad nisam prodavao wow acc posaljite mi ponudu koju nemogu da odbijem :}

vladandam@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemoj tako o starom Mihajlu , ja cu na kraju od kusura od uzine da kupim acc a on ce i tad da se raspituje o ceni cini mi se xD

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Need advice , posto cu kod mog tarda da idem na marksmanship , da li da na pocetku svih 5 talenata grunem na imp conc shot ili na ono da mi manje mane trose shotovi ? :)

u stvari 3 na imp concussive shot a 2 na ono sranje\

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...