Jump to content

[WCG] detaljni izvestaj -_-;


Recommended Posts

Note: dugacak post --

Dan 1 : posle nesto vise od 18 sati putovanja stigli smo, negde oko 11 ujutru, u hotel Holiday Inn koji se nalazi na nekih 20km od milana i uopste ne pripada istom. Igraci su bili podeljeni u dva hotela jedan je ovaj nas, a drugi je takodje bio isto tolko daleko od grada Milana. Zato smo samo tog prvog dana, nakon sto smo se smestili, otisli do centra ( prvom taxijem do prve stanice metroa pa posle metreoom ).

Setali smo se i blejali do jedno 6-7 , vratili u hotel.

Dan 2 (18.10.2006 ) : Morali smo da ustanemo u 10 kako bi doruckovali na vreme i bili spremni da se ukrcamo na autobus za Moncu koji je polazio u 11.

( Imali smo raspored kad koji autobus i kog dana ide ka monci i od nje )

( Dorucak je bio uvek besplatan, shvedski sto, tako da je bilo svega i svacega za jesti. Rucak smo imali na stazi, dok smo se za veceru manje vise snalazili. Bilo je da se kupi hrane i na samoj stazi ili na benzinskoj pumpi pored hotela. Cene su jebeno visoke ).

Do Monce treba nekih sat vremena. Registrovao sam se i vec tu sreo par poznatih lica. Uglavnom autobus za hotel je polazio tek u 22.30 tako da smo morali nekako ubiti vreme.

Uglavnom tamo negde oko bine okupili smo se mi starcraftasi ( ja tu nesto pricao sa dashwriterom pa doso mondi i selector sa testijem i polako svi ostali).

Tu nas je bilo jedno dvadesetak i nista to ne bi bilo cudno da se koreanci nisu pridruzili.

Znajuci jos od prethodnih wcg-ova da su koreanci prilicno povuceni i da ne znaju skoro nista da kazu na engleskom i da se uglavnom drze zajedno ocekivao sam da ce i ovog puta biti tako. Midas i Julyzerg su prilicno ispunili ocekivanja dok je iloveoov iznenadio :).

Naime, bio je skroz opusten i radoznao da upozna svakoga, tako da je naprimer on meni prisao i reko " nice to meet you" ^^. Pa kako da se ne osetis ponosnim -_-;

Kontam svima je prijalo njegovo prisustvo tako da su ga ljudi spamovali pitanjima. Ni on nije mnogo bolji od ostalih koreanaca ali zato zna da objasni skoro sve rukama, pa smo se skoro svakih 5 minuta smejali.

Naprimer kaze "in korea they call me Monster" ..... " JulyZerg, they call him in korea Pig " i tu svi u komu --; dok july sedi tu pored,

Onda, slikali smose s njima, on slikao sve nas svojim nekim svemirskim telefonom, pokazivao neke slike koje ima na istom, pricao o koreji i bio veoma prijatan.

Tu su sigurno prosla jedno 2-3 sata, posle smo isli na otvaranje wcg-a koje je bilo bas na stazi, mi smo sedeli na tribinama, a bina je bila na stazi Monca i bila je uzdignuta dovoljno da su mogla razna trkacka kola i jedna formula da prolecu tuda :)

Dan 3 : ustajanje u 7 jer je autobus u 8, stizemo tamo u 9.30 i od 10 mozemo da udjemo da "vezbamo" i "pripremimo" za metchevemo tog dana.

Ja sedoh do legionara, ,koji je taj dan imao skor 1-4 :), igrao s iloveoov-om tvz ( on z ) i polomime covek bez pardona... -.- Ali koji je to lik, napravio on igru i tu pored njega stoji midas nesto pricaju, a ja bas u tom trenutku zavrsio partiju s nekim i udjoh u njegovu igru, a on uzviknu "ooohhh " i to onako iznenadjeno ( sedeo je s suprotne strane stola od mene pa sam cuo ) ^.^

mislim da nema potrebe da komentarisem mecheve ili da se ikom pravdam, bio sam dosta blizu prolaska grupe i to me je smorilo dodatno posto sam izgubio T.T

I da dodam, bilo mi je extra zao kada sam dobio Odin-a. Znaci decko je bas fin i cuo sam od testia da je dosta vezbao, a ja dodjem i tako odradim neki cheese... al sta ces --;

Posle poraza od ptaka tolko sam se smorio da sam teo da sednem na avion i odem kuci ( citaj: sta da koji k**** radim 3 dana ???? Vrmee je katastrofalno, stalno neka kisa, hladno, 10 stepeni... ) S obzirom da sam saznao u hotelu da bi karta za petak ili subotu kostala 375

Edited by HammerFall
Link to comment
Share on other sites

daj josh slika, jer su ghost and co operisani od fotoaparata [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam. Il je previse stidljiv, il je jednostavno u fazonu da nece da bleji s nama :)

Pitao sam ja ptaka da me pusti ne sekiraj se ti -_-

I to ono krzo salu, znao je on da ne moze da prodje i da meni fali, al kontam i ja da je jako trulo da izgubi. Ja njega ne bi pustio.

Kao sto kaze highly, i da sam prosao grupe, nista, ama bas nista ne znaci ... ( sto se tice slotova )

bice jos slika, ali kao sto kazem , i ja sam se smorio od slikanja na prethodnim wcg-ovima tako da imam samo ekskluzivne :))

cim nabavim uploadovacu.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za njega, al ptaka je usralo.

Jbg sta sad da se radi... mora da je bio extra motivisan... znas vec kako se hrvati naloze kad igraju protiv nasih... e raspao se dabogda [xx(]... e da, vanilo ocu da te pitam jos nesto, na koje taktike su te dobila ova dvojca, posto su oba bili z? Jer bilo nesto specijalno, ili jednostavno nisi bio dovoljno koncentrisan?

Link to comment
Share on other sites

Replay pack: http://rapidshare.com/files/289627/WCG2006...y_Pack.rar.html

Ako necesh ceo pack nego neki odredjeni rep, onda:

http://www.worldcybergames.com/5th/replay/replay.asp

Obrati paznju da je WCG pogreshno linkovao druge partije. Prva i treca su ok, druga je takodje na serveru ali je linkovana na prvi rep. Ako je naziv prvog repa 16-1@Igrach1@Igrach2.rep, da bi skinuo drugu partiju samo umesto 1 stavi 2, tj. 16-2@Igrach1@Igrach2.rep.

Sve dodatne informacije na sajtu: http://sc.gosugamers.net/

Link to comment
Share on other sites

Replay pack: http://rapidshare.com/files/289627/WCG2006...y_Pack.rar.html

Ako necesh ceo pack nego neki odredjeni rep, onda:

http://www.worldcybergames.com/5th/replay/replay.asp

Obrati paznju da je WCG pogreshno linkovao druge partije. Prva i treca su ok, druga je takodje na serveru ali je linkovana na prvi rep. Ako je naziv prvog repa 16-1@Igrach1@Igrach2.rep, da bi skinuo drugu partiju samo umesto 1 stavi 2, tj. 16-2@Igrach1@Igrach2.rep.

Sve dodatne informacije na sajtu: http://sc.gosugamers.net/

To care!! Svaka ti se dala [:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...