Jump to content

Domaci privatni WOW server


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

U pitanju je Mangos server.

Uskoro ce biti prebaceno na 1.12.1 patch....tako da ne moras da skidas al' evo kako se to radi:

izbrisi fajlove patch.mpq i patch-2.mpq u data folderu. Zatim pokreni repair.exe, to bi trebalo da te vrati na 1.0 verziju. Zatim samo patchuj ponovo do verzij 1.10.2 (mislim da je ova verzija jer vise ne igram wow)

btw idi na ovaj link http://212.200.115.2:8080

Tu bi trebao da imas spisak igraca koji su trenutno na serveru, mozes da otvoris mapu i da vidis gde se ko nalazi.

Takodje bi trebalo da imas i linkove za forum i manual(podesavanja i patchevi)

A cini mi se da pecanje ne radi :(

Edit:

E da, zaboravih da kazem da nema chitovanja na serveru, cim probate sa chitovima svi likovi koji su logovani ce dobiti poruku da je vas lik probao chit. A admin ce preduzeti odredjene mere

Srecno vam fer igranje

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Ajd obavestite me samo dal' radi ovaj link http://212.200.115.2:8080

ja ne mogu ja da proverim jer se kacim na isp-a na kom je server pa je tu nesto izmesano.

Trebalo bi da imate korisnih stvari na linku. Ako nekada nece da udje na server, pogledajte tu stranicu...nekada je offline zbog updateova

trenutno ima 333 alliance likova i 206 horde.

A 5 je online....

Pise za svakog lika koja je rasa, klasa, level, ime, gde je na mapi, kada se prikljucio, i odakle je (klik na zastavu)

Ovde morate otici da napravite account... lol

Ne znam kako sam to zaboravio reci :)

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...