Jump to content

rukomet menadzer


stefdza90

Recommended Posts

Handball Mania je on-line rukomet menadzer, gde vodite svoj tim, borite se za ulazak u prvu ligu a tu je i da imate nekog reprezentativca u ekipi I da on zaigra na Svetskom prvenstvu. Vaš protivnik nije bot, kao u drugim igrama, već hiljade drugih igrača iz više od 40 zemalja sveta. Igra pokušava simulirati stvarni proces sezone u rukometu, timovi mogu izboriti promociju u višu ligu, ali i ispasti iz nje, novi igrači dolaze u tim iz juniorske škole, igrači stare i njihove sposobnosti opadaju u zavisnosti od godina. Nove zemlje konstantno ulaze u igru, a sa porastom menadžerske zajednice, dobijamo takođe i prevode na nove jezike. Igra je jos u razvoju , pa imate sanse da zauzmete dobro mesto u ligi vase zemlje .

Inace,moj tim je belgrade united u ligi 2A. Ako vam nesto nije jasno u vezi igre,mozete pitati ovde ili meni poslati poruku.

Postoji I prevod koji sam licno uradio. Inace smo mlada zemlja,tek su nas ubacili pre 3 meseca tako da sve novajlije imaju veliku sansu da se razviju 

Takodje ce uskoro izbori za selektora reprezentacije I ja sam kandidat ;)

I najvažnija stvar je:

Handball Mania je potpuno besplatna ...

... i zato ne oklevajte i nastavite dalje na ovaj link http://www.handballmania.tk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...