Jump to content

WTT WTS


Unitrack

Recommended Posts

U pitanju je cisto jer mi je lik dosadio, a mrzi me po ko zna koji put da lvlujem do 60.

Server: Frostmane

Strana: Alliance

Character: Human Paladin lvl 60

Night Elf Druid lvl 40

Opremljen je prvenstveno healing opremom tipa "peacekeeper boots" itd. Exalted je sa AV-om, pa otuda don julio i unstoppable force. U guildu je koji rade 20/40 man instance redovno.

Prvenstveno bih account zamenio sa warrior/rogue klasom na istom serveru, naravno sa iste strane (Alijansa), mada u obzir dolaze i druge klase naravno po dogovoru. U slucaju zamene, novi vlasnik bi dobio user/pass i od mailboxa na kome se vodi account. U slucaju da ima zainteresovanih kupaca, znajte da i to dolazi u obzir.

Kontakt mozete putem foruma, private msg, a preko pm-a cu proslediti i dalji kontakt, putem telefona. Sve informacije trazite odavde, a cena u slucaju prodaje ce biti dogovorena.

edit: u krajnjem slucaju, ne mora biti sa istog servera. Lako cemo se dogovoriti :]

Edited by Gunzpewpew
Link to comment
Share on other sites

Hvala.

Posto ni sam nemam opremu t2/t2.5 i Ash, samim tim i ne ocekujem od tog nekog da isto to ima. Mada, item-i su relativne stvari u wow-u, sa vremenom ih i ovako i onako dobijes, samim tim nije nimalo vazno.

Napravicu ct profile, pa cu prikachiti link. Pazi kad mi cak nije bitno da li je lvl 60, sve samo da je preko 50 ce odraditi posao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...