Jump to content

HoMM 5 multiplayer online


HEBPEME

Recommended Posts

Najzad sam pronasao varijantu za igranje na besplatnim serverima (da budem precizniji-na serverima na kojima se ne vrsi NIKAKVA provera cd key-a ili porekla vaseg primerka Heroja :))

Mozda ova informacija nije bas up to date i mozda vecina vas vec zna ali sve sto je potrebno za igranje Heroja 5 online je mala aplikacija (oko 700 kb) ,naravno besplatna po imeny "Hamachi", koja simulira LAN i na taj nacin omogucava nesmetano igranje preko neta :))) Znaci mnogo dobra stvar je u pitanju.

Ja sam bio skeptican,otisao i skinuo Hamachi, instalirao , podesio, pokrenuo i odusevio se. Naleteo sam na sugradjana samo sto sam se konektovao na network za Heroje 5 i krenuli smo multiplayer partiju i sve radi SAVRSENO :)

Za one koji znaju za ovu varijantu - poziv na jednu celonocnu partiju za pocetak :)) (nick mi je i tamo HEBPEME),

a za one koji ne znaju evo i linka za download ove extra "spravice" : http://www.hamachi.cc/

(registrujte se na sajtu i onda na forumima potrazite imena mreza i passworde za pristup istima za skoro sve igre koje postoje;fifa06,nba libe 06,AoE 3,titan quest,NWN,....sve zivo)

Nadam se da cemo se sresti u tom velikom LAN-u i da cemo provoditi dane i nedelje u Herojima 5 online :)

Eto,toliko za sad. Valjda sam nekome pomogao ko je mucio slicnu muku kao ja:) Takodje, ako je neko raspolozen za konkretan dogovor online partije neka mi posalje PM obavezno.Trenutno imam dosta slobodnog vremena tako da mi odgovaraju i dnevne i nocne partije :)

Poz i vidimo se

Link to comment
Share on other sites

xexe...shah :)

Ja sam oduvek Heroje dozivljavao kao neki vid izuzetno kompleksnog saha :)

Salu na stranu,ako je situacija takva onda nemamo previse izbora :(

Mozda uskoro nadjemo neko resenje.

Ja sam danas igrao par sati sa jednim drugom i fenomenalno radi (u smislu ne puca igra,ne kasni puno,sve funkcionise kako treba )

Link to comment
Share on other sites

Ok Satan 3 ,

idi na link koji sam postvio u prvoj poruci i skini programcic, registruje se besplatno i dodaj me na MSN messanger... moj id je hebpeme_78@yahoo.com i da ugovorimo igranje :)

Ima jos nekoliko likova koji su tu vecinom pa cako mozemo i da igramo vise nego 1vs1 . Dogovoricemo se, samo mi se javni ili mozes cak i ovde da mi ostavis PM , svejedno.

Pozdrav i pozuri da igramo :)))

Vidimo se

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...