Jump to content

WCG Beogradske kvalifikacije


Recommended Posts

^ Ja imam javni ip, i ovi nerdovi ovde ceo dan skidaju neke filmove i shtatijaznam i ne mogu uopshte da dodjem na red za download. Pishe da moj ip vec skida neshto sa servera...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to pacove care iznabado si ih cek ni djuk ni exil nisu prosli?

i naravno cestitke mom burazeru :) koji nije prodao porodicu vec je proso

i miletu slatkisu nase scene :D :) i ostalima

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

da, ni duke ni evil nisu prosli, djuk je ispao u grupama,a evil u doigravanju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sudba je kurva, a pravda spora ali dostizna. te smo frazeologizme culi iljadu puta, a danas smo ih videli na delu.

Posle proslogodidhnjeg "nesporazuma" kada je moj pulen Ice.Slash ostao bez plasmana u durgu rundu, ove godine ga je zreb doveo u istu gurpu s akterima te ujdurme, crovaxom (aktivni) i Zeroxom (pasivni), a slag na tortu je bio i duke koji je bio u istoj grupi. Ne javljam se da bih bilokoga ponovo prozivao, taman posla, vec da bih besramno likovao nad briljantnom igrom clana mog klana, koji je oduvao favorite na papiru a da se nije ni oznojio. Razigravanje sa slayerom je bila cista rutina.

Jedva cekam sledecu subotu. Ostajte mi zdravo.

Link to comment
Share on other sites

sudba je kurva, a pravda spora ali dostizna. te smo frazeologizme culi iljadu puta, a danas smo ih videli na delu.

Posle proslogodidhnjeg "nesporazuma" kada je moj pulen Ice.Slash ostao bez plasmana u durgu rundu, ove godine ga je zreb doveo u istu gurpu s akterima te ujdurme, crovaxom (aktivni) i Zeroxom (pasivni), a slag na tortu je bio i duke koji je bio u istoj grupi.

O chemu se radi ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ko si bre ti majmune da mene nazivas pasivnim ucesnikom? koje ja veze sa onim imam?...i bolje nemoj da prozivas nikoga jer si i prosle godine debelo smorio

sto je lose reci pasivan ucesnik ujdurme??? cak sta vise... to sto pise pasivan ucesnik znaci da je na tvom mestu mogao biti bilo ko i da ti nisi kriv za propust... medjutim jos uvek ne mogu da ubedim doktora da je crovax najveci kralj... ;)

btw. hint: ne nazivati doktora majmunom... to je isuvise opasno... ali zaista :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

taj crovax nije nash crovax vec neki fejker. Zerox i doktor, svaki sledeci post na ovu temu, i ide ban do 1-og septembra(ne na 3 dana vec na dosta duze)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha... ako ga banujete sa rura postace cyber beskucnik... ne mogu ni da prebrojim koliko je banova do sada popio... ali kada na rur-u zaradis kaznu "izopstavanja" onda je stvarno dogorelo do nokata... ahahahaha...

ja se jos istripovao kako to da se crovax the cursed vratio sa katolicizma na pravoslavlje... khm... sa dote na ladder :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

@zerox: smiri se, drkadzijo, niko te nizashta nije krivio. I niko ti se nije obratio.

Sarmo, opushteno, znash da nisam u fazonu da shiljim patku na deci. :-)

Procitajte opet moj post, i ako imate IQ veci od broja carapa, shvaticete sta sam rekao. Tako lepo pise da NEMAM NAMERU BILOKOGA DA PROZIVAM, VEC DA BESRAMNO LIKUJEM. ili treba i to posebno da se pohjashnjava? Shta je bilo proshle godine bilo je, na to se ne vracamo, bitno je ono shto je bilo sada. A bilo je, o bilo je, tako dobro ...

Likovanje se nastavlja .... :-)

Link to comment
Share on other sites

@zerox: smiri se, drkadzijo, niko te nizashta nije krivio. I niko ti se nije obratio.

Sarmo, opushteno, znash da nisam u fazonu da shiljim patku na deci. :-)

Sada si se sjebao .

Back 2 Topic : Dobar rep Freeman vs Sharky na Ehu ,Wardenka i Keeper ,protiv DK-a ,Licha i Nage .

Realno ,mislio sam da ce Freeman da izgubi ,ali se extra izvukao ,zahvaljujuci sjajnom tajmingu coila ,i pre svega dobrim mikrom sa fiendovima :)

Skinite rep i odgledajte...

http://play-zine.com/Demos/WarCraft3/grupa%20d/

Edited by CiTy.StaR

Nema trensa bez eksera ?

Nema hausa bez djus-vodke...

Link to comment
Share on other sites

@zerox: smiri se, drkadzijo, niko te nizashta nije krivio. I niko ti se nije obratio.

Sarmo, opushteno, znash da nisam u fazonu da shiljim patku na deci. :-)

Procitajte opet moj post, i ako imate IQ veci od broja carapa, shvaticete sta sam rekao. Tako lepo pise da NEMAM NAMERU BILOKOGA DA PROZIVAM, VEC DA BESRAMNO LIKUJEM. ili treba i to posebno da se pohjashnjava? Shta je bilo proshle godine bilo je, na to se ne vracamo, bitno je ono shto je bilo sada. A bilo je, o bilo je, tako dobro ...

Likovanje se nastavlja .... :-)

Kao prvo poradi na pravopisu, a kao drugo likuj koliko hoces ja imam razloga zasto sam predao decider partiju za grand finale i zasto sam bedno odigrao ceo turnir...Ako je tebi toliko zadovoljstvo sto su ti puleni super odigrali neku igricu u tvojih 40 godina, to vise govori o tebi.A i necemo da se svadjamo bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Vladica uvek sve izgazi, a zavrsi 8. ^^

da ti osvezim pacenje 2gi :D :) 1 mesto ispred tvog drugara mileta :) ti se vratilo pamcenje :D :) e pa vidis ispred mene ima 1 sto znaci da ih ima dosta iza mene koje sa izgazio :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...