Jump to content

Svaka pomoc dobro dosla


Recommended Posts

Ovako danas sam instalirao adL ko mene kuci i ono radi mi onako .

Dakle paket je 256/64 home , nivo agregacije 1:1 i cisto me interesuje sta vi mislite posto mi je ping 150 lol a ja sam mislio da ce mi biti 60-70 .

Da li ima neke cake da se ping smanji ili port da se promeni pa da ping bude prihvatljiv . Hvala unapred .

Znam da nije topic na mestu ali morao sam da pitam [:)]

I da plz bez spama tnx ... [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako danas sam instalirao adL ko mene kuci i ono radi mi onako .

Dakle paket je 256/64 home , nivo agregacije 1:1 i cisto me interesuje sta vi mislite posto mi je ping 150 lol a ja sam mislio da ce mi biti 60-70 .

Da li ima neke cake da se ping smanji ili port da se promeni pa da ping bude prihvatljiv . Hvala unapred .

Znam da nije topic na mestu ali morao sam da pitam [:)]

I da plz bez spama tnx ... [:D]

Jel to onaj net o kom si pricao ceo predq.wcg u nsu ;)) btw koji ti je acc na northu :P

meni ping 48-70 , 128-256k cable'

Dino Hot go lvl 40 !! [^]

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

Ping neznaci skoro nista.Dok sam igrao preko modema imao sam ping 180-200max i nisam nikada bio disconnectovan niti mi je laggovalo dok su drugovi koji su u to vreme imali wireless i ping od 40-80 bili svo vreme disconnectovani i laggovalo im je tako da...BTW ako uzmes Flat adsl mozda ti (kad predjes 1GB downloada) stigne koverta u kojoj je papir na kome pise da smanjis DL da ti nebi iskljucili internet :) <<< ziva istina bilo u Svetu Kompjutera...Najbolji internet u nasoj zemlji je po meni cable!

Edited by BlooDMoney
Link to comment
Share on other sites

el to onaj net o kom si pricao ceo predq.wcg u nsu ;)) btw koji ti je acc na northu :P

meni ping 48-70 , 128-256k cable'

Dino Hot go lvl 40 !! icon_smile_approve.gif

Da da cekaj polako tek sam juce uvece instaliraoo :)) nebojse 1v1 40 polako :)) valjda necu dobijati discove samo da nelaguje ;)).

PS: ma bolje mi je ovo nego gloopi modem sa kojim puca veza mass disca i ping 30 OLOL :D

Mislim pijg 350.

Link to comment
Share on other sites

Mozhda je bloodmoney hteo da kazhe da ping ne znachi nishta, jer kad tebi pishe da ti je login ping bio 100, ne mora da znachi da ce ti konstantno biti 100, mozhe da opadne ili da se poveca, sve zavisi. Ja imam wire i ping mi je kad se ulogujem obichno oko 70, ali se nekad osetno poveca...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Mozhda je bloodmoney hteo da kazhe da ping ne znachi nishta, jer kad tebi pishe da ti je login ping bio 100, ne mora da znachi da ce ti konstantno biti 100, mozhe da opadne ili da se poveca, sve zavisi. Ja imam wire i ping mi je kad se ulogujem obichno oko 70, ali se nekad osetno poveca...

Da ping varira...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...