Jump to content

Jel ovo Terra forum ili RUR?


Roka

Recommended Posts

Nisam znao a niko ni da obavesti da je Terra otkupila RUR lolzzzzzzzz [:o)][:o)]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

??? what ever

Da pojasnimo: Dakle ako neko napravi server i odrzava ga i stalo mu da to radi sto bolje kao sto je meni za terru, taj server treba i reklamirati negde i probati da se resi svaki problem koji na njemu nastane zbog igraca ili admina.

Ja koliko sam skontao reklamiranje drugih servera nije zabranjeno na ovom forumu i ja naravno koristim priliku da ga ovde reklamiram jer smatram da od svih ostalih foruma na ovom forumu su najbolji ljudi i igraci i najvise cenim komentare na ovom forumu jer nema kenjanja i svi su na mestu i najvise su pomogli da se neki nedostaci sa servera uklone. Respect 4 all.

E sad postoje 3-4 topica vezana za terru i u ovom moru ostalih topica ne znam gde bas terra da ti zapadne za oko. Pa brate terra je uvek puna i lepo radi bas zato sto je ja reklamiram na svim forumima (osnim na onim koji su striktno vezani za neki drugi CS server) i to je normalna stvar.

I ovde kao sto vidis ima kritika i prituzbi i ja sam uvek tu da ih procitam i onda o tome u admin sobi na terra forumu popricam sa adminima kako se ne ni desavalo ponovo. Ako pak se ponovi, skidam admin. Eto i uradim jednu dobru stvar za server. I sve zahvaljujuci postu koji sam stavio na neki drugi forum.

Terra ima svoj forum i mogu ti reci da je izuzetno posecen, ako ga ne odgledas jedan dan smoris se od novih postova, znaci uspeo sam da vecinu stalnih igraca kanalisem i na zezanje na forumu. A po ostalim forumima se javljam samo ja jer sam odgovoran za server i necu da se iko nadje uvredjen zbog neke greske a da ja to ne probam da ispravim. Ipak mislim da je to jedna velika prednost terre u odnosu na ostale server koji uopste nemaju nekoga ko nadgleda sve i regulise admine pa mogu da rade sta hoce kao da je server njihov.

I ti reklamiras beotel brate i niko ni nista ne kaze, i da...mislim da mnogo igraca sa ovog foruma igra na terri zbog kvaliteta, a ako se pak neko nadje nervozan i prekrsi pravilo servera i admin ga udalji ili nedaj boze da admin banuje pogresno slobodno se to napise i sredi se to...komunikacija je najvaznija!

A forumi su za to stvoreni ;)

peace

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...