Jump to content

Da li vama radi Eu server ????


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ne radi ni meni u somboru vec 2 dana, tj ne radi svima koji imamo wireless ( sowireless provajder )

Neko je maphacker...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ne banuju ip zbog mh ! [xx(]

edit: haha evo i meni sada ne radi :D

OMG al sam se pogubio... Mada mi je neko ovako rekao da i to mozhe da se desi... [:p]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Evo ne radi ni meni u somboru vec 2 dana, tj ne radi svima koji imamo wireless ( sowireless provajder )

Isto tako ovde nije radio jedno vreme pa sam ja pitao lika koji je zaduzen za odrzavanje tog interneta i on mi je rekao da je bio neki lik tamo gde je taj server i antena i on je tamo nesto podesavao...Mada kasnije su vratili na normalu inache...

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

ne kontam, srecan si shto nemash notrhrenda u Paracinu?

Po mojoj teoriji zavere mozhda nam namerno zakidaju Telijine servere, expanduju WoW

Edited by epicAdrian
Link to comment
Share on other sites

ne kontam, srecan si shto nemash notrhrenda u Paracinu?

Po mojoj teoriji zavere mozhda nam namerno zakidaju Telijine servere, expanduju WoW

Hteo je reci da kod njega nema problema -_-

Inache i u Jagodini je sve ok....Mada smo mi beda od 56k ali mi bar mozemo da igramo :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

al najbolje je sto u igraoni 5 min od mene ,isto koriste SBB i sve radi ;D, a meni ni n od northrend

da nije to zato sto oni imaju fixni ip jel si razmiljao o tome tako je i u kg-u ali mi smo izvalili neku foru pa sad svi imamo ip :) tj lazni hehe

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...