Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Grinderu nemoj postavljati repove vs likova iz klana to je private, mojne si glup :D Ne smeta meni, drugima iz klana smeta...

Veruj mi da ni ne bi da Red nije takav jebeni retardirani smarac!!!!! Toliko mu tesko da napise gg i izadje ko covek, jos 15 min pre zavrsetka partije, nego mora da smara ^^ ... jos sto je najgore nije ni izasao nego je "popio disc" .. valjda .. ^^

8========D

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Grinderu nemoj postavljati repove vs likova iz klana to je private, mojne si glup :D Ne smeta meni, drugima iz klana smeta...

Grinderu slusaj bossa on bolje zna,nego to mi je realno mnogo glupo sa tvoje strane bull,verujem da je grinder stariji od tebe,obrazovaniji,skilovaniji,tako da moze odluci koji rep je ok koji nije,jer ako bi koristio tu tvoju logiku,nemoj vs igraca iz klana,onda bi mogao slobodno da kazes nemoj vs elfa,pa nemoj vs elfa koji igra dh + arche i slicno.Svaka cast Grinderu na repovima nastavi da peresh te nabove!:)

Link to comment
Share on other sites

Grinderu slusaj bossa on bolje zna,nego to mi je realno mnogo glupo sa tvoje strane bull,verujem da je grinder stariji od tebe,obrazovaniji,skilovaniji,tako da moze odluci koji rep je ok koji nije,jer ako bi koristio tu tvoju logiku,nemoj vs igraca iz klana,onda bi mogao slobodno da kazes nemoj vs elfa,pa nemoj vs elfa koji igra dh + arche i slicno.Svaka cast Grinderu na repovima nastavi da peresh te nabove!:)

Vec sam rekao nije do mene, realno mene najvise bole tuki sta ce oni stavljati tamo, njihova stvar. Al ne volim kada mi ovaj drugi igrac dolazi i kaze izbrisi rep, sto sam i uradio... Nije stvar sto vi gledate taj rep (to uopste nije problem, moze grinder vs ovog lika okacit rep na neki drugi sajt i linkovat ga samo ovde... ), al nasa replay baza je dosta posecena od likova sa strane i od ostalih igraca sto igraju u nekim timovima vs kojih mi igramo u boljim ligama, tako da moramo da pazimo sta stavljamo jer ima igraca iz tima koji igraju neke svoje skrivene taktike, ne znam ni ja koji kurac ne, i oni mi seru ako se postavi neki njihov rep :) ... Ne shvatam ja tu psihologiju tih nekih igraca al npr isto tako nece da budu otkriveni na bnetu ili da budu u klanu na bnetu (ili su bez klana ili su u nekom dota timu kao fake xD), jer npr HDx ima 4-5-6 (ne znam tacno kolko al ima ih) igraca koji su top 40 na laderu a nijedan osim delorexa nije u klanu na bnetu :D Kladim se da ne mozete provalili njihove profile :D

Grinderu sta si ti ocekivao od tog afrikanca, budi srecan sto te nije flame-ovao :D :D

A i realno tu strategiju on nikada nije igrao ;o On uvek igra BM-a prvog, pogledaj koji god oces game sa cw-a ;D

Sto se odmah falis kada dobijes nekoga, ljudi bi pomislili da ti nikad ne gubis [:D][:D]

A da se oduzim vama sto gledate rep, evo vam pogledajte 2 grinderova repa vs human-a. Ja sam uzivao gledajuci, a i cudio se cudo da je Grinder dobio taj mec :D (Inace 1 game je dobio rape od ovog lika :D )

Replay 1

Replay 2

I da Grinder je Ajnstajn za mene [xx(][:o)]

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

Grinderu slusaj bossa on bolje zna,nego to mi je realno mnogo glupo sa tvoje strane bull,verujem da je grinder stariji od tebe,obrazovaniji,skilovaniji,tako da moze odluci koji rep je ok koji nije,jer ako bi koristio tu tvoju logiku,nemoj vs igraca iz klana,onda bi mogao slobodno da kazes nemoj vs elfa,pa nemoj vs elfa koji igra dh + arche i slicno.Svaka cast Grinderu na repovima nastavi da peresh te nabove!:)

Kakve sad veze imaju ELF i DH i ARCHERI sa zivotom?!?

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...