Jump to content

Recommended Posts

Bull brate niste vi MYM pa da ce neko sad da pomno prati vase igre da bi smislio protiv-taktike...Bar sam se nasmejao citajuci post...Poena topica i jeste da se kace replayevi, a isto je to mogao i na replayers.com-u da uradi pa da okaci ovde ;)

De ih nema, zacudio bi se koliko ima takvih no lifera :)

Link to comment
Share on other sites

Brate mislim da si pogresio topic,trebao si da postujes link u http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=52848

Dobro odigrano grinderu,da nemas jos koji rep sa mk ili nekim drugim stratom koji se bar malo razlikuje od ove parodije sto igraju:))

Link to comment
Share on other sites

Krtice rekao ti odrasti, ja to ne bih tako kulirao!1111oneone :D

Nego grinderu, kako stignes tako da progejmujes pored tolikog -sd-a :))))))

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

(ака ћифтан) Sta da ti kazem brate rednirg :DD eto mi malo s vremena na vreme dodjemo ovde da pogledamo tvoje replayeve i svaki put se odusevimo kako chatujes sa protivnicima ^^ (ali ozbiljno)

a da , sto se igre tice dobar si , a to koliko si dobar to ove tvoje pro kolege neka tumace : )

u svakom slucaju mi smo i dalje nubare , nemamo ni za orignal w3 pa se razvlacimo po eurobattle.net doti i po koji lokalni 1v1 na netu :) (da i svi smo bolji od tvog nekadasnjeg partnera anitulim-a)

gl matori u narednim tekmama .

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

(ака ћифтан) Sta da ti kazem brate rednirg :DD eto mi malo s vremena na vreme dodjemo ovde da pogledamo tvoje replayeve i svaki put se odusevimo kako chatujes sa protivnicima ^^ (ali ozbiljno)

a da , sto se igre tice dobar si , a to koliko si dobar to ove tvoje pro kolege neka tumace : )

u svakom slucaju mi smo i dalje nubare , nemamo ni za orignal w3 pa se razvlacimo po eurobattle.net doti i po koji lokalni 1v1 na netu :) (da i svi smo bolji od tvog nekadasnjeg partnera anitulim-a)

gl matori u narednim tekmama .

fala fala [:D] ... ali "ANITULIM" [8D] [8D] [8D] [8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...