Jump to content

idemo blizzard + sylvanas = FTW!!!


Sasuke-kun

Recommended Posts

imaju prihod od barem 10 000 000 usd mesecno ( ma vise je koga ja zajebavam )

a ne mogu jedan od najnaseljenijih servera ( Sylvanas ) da srede -.-

naime laguje ceo jebeni dan osim nekim sreckovicima kojima sve radi sa-vr-se-no...

ping se krece od 1000 pa navise

ima li jos neko ovaj problem?

i ne , nije do mene, sve sam eliminisao...

idem da igram dotu nisam dugo mozda mi je northrend acc ukinut oO

naravno ako ovo ne srede uskoro trazim migraciju GDEGOD ili idem reroll a warra lvl 20 brisem kkthnxbye

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

To je Sylvanis... server na koji sam na kom je na veliku zalost pocelo mnogo nasih ljudi...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@immortalis pa pojavice se neki novi server ko ceka doceka ^_^

@trola pa da... ima i cisto srpskih guildova... ali brate ovo je previse...

da li ima ikog ko je tolko srecan da nema lag na sylvi?

btw. h8 blizz -.-

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

@immortalis pa pojavice se neki novi server ko ceka doceka ^_^

pa ae nemoj editovati post posle 1h od postovanja i onda davati odgovor koji se ne odnosi na to. Ti njima ne mozesh da trazish free transver zato shto njima puca patka.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pod 1 - bruto prihod od WoWa prevazilazi 65 miliona $ mesechno

pod 2 - steta sto ti niko nije rekao da je silvanas jedan od matorih servera = na starom su hardveru = u peaktimeu ima da laguje ponekad

pod 3 - ako ti je 24/7 ping 1000 - nije do servera

pod 4 - chak i da jeste do servera blizzard samo tako bole =o))

Link to comment
Share on other sites

Ja igam na Sylvanas ceo zivot i nikada nisam imao nekih vecih problema .... jedino se desi da server zalaguje svima ali to nestane za 2-3 min ....

Ipak ti proveri da nije do tebe , evo npr mene je jebo "background downloader" dupe mi je pomerio par dana dok nisam skapirao sta se desava :)

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Blizz je na pocetku ignorisao hiljade , a danas mogu i milione lagano tako da ako te smara server , jurish na Serv Transfer XD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ja igam na Sylvanas ceo zivot i nikada nisam imao nekih vecih problema .... jedino se desi da server zalaguje svima ali to nestane za 2-3 min ....

Ipak ti proveri da nije do tebe , evo npr mene je jebo "background downloader" dupe mi je pomerio par dana dok nisam skapirao sta se desava :)

500x kazem da mi samo na sylvi laguje... wc3 radi , ostali full serveri rade i sl..

a migracija se placa 25$ ... haha pazi da hocu ...

background downloader sam ugasio pomocu zone-alarma ... ne da mu pristup internetu... sve sto mi je nepoznato ide na block :)

ed: a ljudi razumite zasto pizdim na blizz . . . jebeno sam izvuko 5100 din da bi ugodno igrao wow na originalu a ne na krekovanom i na kraju ispade da je bolje da sam ostao na krekovanom , manje laguje .

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

meni je sinoc non stop lagovalo na sylvanasu.....nije ni cudo posto po podatcima sa onog sajta wowrealms.com sylvanas je medju prvih 5 servera po broju ljudi a usto sto rece kole stari mu je hardver

bilo je cak i lagova od po 30 sec.....hteli smo da napravim raid na GM island :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa mogu da vam kazem da nije samo sylvanas recimo na haomarushu imamo problema poslednjih 3-4 dana(1 dan pre dt-a).Drago mi je da kazem da sam ovoga puta jedan od retkih koji nemaju problema :) , ali ne mozemo normalan raid da skupimo jer se likovi non stop dcuju,laguju itd.Holandjani i englezi izgleda imaju najvise problema :)

Juce smo wipovali na domou 3 puta zbog laga , a da vam ne pricam da je naxx unplayable(izgleda da je problem u instanci) jel bukvalno posle svakog pulla 10 ljudi dcuje.

Edited by lakosta
Link to comment
Share on other sites

ed: a ljudi razumite zasto pizdim na blizz . . . jebeno sam izvuko 5100 din da bi ugodno igrao wow na originalu a ne na krekovanom i na kraju ispade da je bolje da sam ostao na krekovanom , manje laguje .

mozda si trebao jedva da izvuces jos malo za bolju konekciju... sta da ti kazem... ako vec tvrdis da ti je manji ping na drugim serverima, igraj na drugim serverima...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...