Jump to content

Ruski i Ukrainski serveri?


Recommended Posts

eurobattle.net

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

-_- nisam ja ko vi hd-ovci pa da koristim hackove...

skor imam ok i na northu ali na xpamu sam upoznao dosta igraca koji su ok skilla i atmosfera je ok. takvu atmosferu na nothu nisam video(bar ne u kanalima u kojima sam bio) jer svi imaju neki 3p da su opasni igraci sto me strasno nervira...

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

a na xpamu svi znaju da su bulje, pa se ne tripuju ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate kakav bnet kakav xpam ja sam u mojoj igraoni kralj!~

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

kod mene nije zanimljivo igrati jer nema puskasa i letecih jedinica... pa w3 postane monoton :) (istinita prica)

Tako smo mi isto igrali kad smo pochinjali. Znachi nema letecih, svako ide na 100 populacije i onda shibanje na sredini mape (napad po dogovoru) [:p]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Omg kad se setim kada je izashao Red Alert(prva strat koju sam igrao) i onda kao svi se razgradjujemo,masujemo vojsku(nema pop) i onda udri na sredini mape a ono tone jedinica se razlivaju i makljaju po mapi.Strateshki element=o%,uzivanje u masovnoj koljazi=100% :)

I tako 300 godine,dok nije pochela da se javlja zelja da se bude najbolji,i onda smo kao pocheli u fazonu necu vishe da te pushtam i te fore,ima pravo sve i sl. :)

Kada je izasho wc3 tada sam vec bio pc igrach sa uskustvom,pa smo u startu igrali normalno(koliko je to bilo moguce :))

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hvala shto si nam isprichao svoju zivotnu, ali nas to ne zanima

na topic ide lock

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...