Jump to content

Recommended Posts

Poz poz, ne znam ko josh uvek dolazi na ovaj forum ali kapiram da me vetjina zna =).. pocheo sam opet iz dosade da pikam TFT pa me zanima gde se ekipa sada skuplja i koji su inache dobri ingame kanali za posetjivati.. smorio sam se u onom /join 123.. sve puno spamera i glupih rusa koji ne znaju rech engleskog. I koji su vama nickovi ingame? Hvala unapred. Tjirolije Megalosmorije u potpisu! ;)

Link to comment
Share on other sites

A shta tju.. batalio sam WOW (nisam se logovao 2 nedelje, niti mi je uplatjen gametime), uchim ko stoka i u napadima smora mi se igra neka ol' skul igra.. igrao sam SC ali me smara nalazenje protivnika - to jest nemanje ladder sistema na SC BNetu pa kao ajde malo TFT da pikam. =)

Link to comment
Share on other sites

clan rage za prave barabe :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Clan DCE - uvek me banuju sa rechenicom "Sorry, info @ forum" etc.

Clan HDx - ima nekog ponekad ali sve neki stranci etc.

Clan SeT - skoro uvek restricted.

Clan Teh - takodje.

Clan Rage - isto uvek kada pokusham restricted.

:/

Shejtane, nick? :)

Link to comment
Share on other sites

Aka tjira :)

Btw,Tjiro je si li igrao winter assault, i svidja li ti se? :)

I je si li chuo da se planira i drugi exp. pack...

I igrash li uopshte josh DoW?Za divno chudo ja ga josh uvek imam instaliranog na kompi i odledam po nekad neki rep kad imam vremena...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dow sabija, steta sto ne postoje kvalifikacije za wcg u nasoj zemlji, igrica je keva ;)

DoW sabija najvishe,jedno vreme smo ja,tjira i josh par ljudi koji su odlepljivali na DoW,pokushali da napravimo domaci community,sa sve site-om and stuff.

Ali onda su doshli problemi sa junk-om,i sve ostalo vec dobro poznato pa smo digli ruke od toga,premda je sve vec skoro gotovo bilo...

Imam ovde ovde jednog ortaka sa kojim kad-tad sabijam igru ali nishta ozbiljno,inache preferiram SM naravno,ali kao i svuda(khm..elfovi..khm) Eldari su tako jebano gej i uglavnom nepobedivi :P

Mnogo mi je krivo shto onda nismo uspeli da sve oganizujemo,podignemo sajt i popularizujemo igru kod nas,jer igra je vrh,vrhova...Strategija u pravom smislu te rechi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

DoW keva, ali nisam igrao exp vetj samo chistu igru.. mogu retji da sam bio dobar recimo, top20 na ladderu kada sam igrao redovno (oko 8h na dan [:D]) i bio sam u prvoj postavi ThE| klana, tada veoma aktivnog i dobrog tima ALI dolazak WoW-a i ochajni GameSpy mi je ubio zelju za igrom tako da sam batalio i sada se kajem.. igra je jednostavno KONZA! Inache Chaos kevica =)) bash me zanima kakva je ova nova rasa.. ali ne verujem da tju igrati opet igru. :(

Link to comment
Share on other sites

sa dow-om idite na neki drugi forum, da ne moram da brishem postove i delim warn-ove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...