Jump to content

GG client


Va[L]kYro[N] aka nL

Recommended Posts

Neznam koliko je svima poznato ali trenutno u warcraft svetu a posebno u doti a i drugim igrama uveliko vlada GG client. Naime to je program koji emulira internet konekciju kao LAN mrezu (kao hamachi, lancraft) ali sa tom razlikom da znatno redukuje lag.

Na kom principu radi stvarno mi je nepoznato ali znam da radi i koristim ga svakodnevno. Program je besplatan i samo treba da se registrujete i downlodujete program. Nakon instaliranja logujete se sa vasom registrovanom sifrom koju ste vec napravili i to je to. Interfejs je prilicno lepo i prosto uradjen tako da je se lako snaci. Sve je organizovano po sobama (room) i veoma je lako sa snalazenje. Menjanje soba je sasvim lako. Preporucujem svima koji imaju problem da ga probaju. Po Azerothu i CLan IHL-u vec pocinje da se naveliko koristi.

U svakom slucaju probajte necete biti razocarani

www.gg-game.com

Da napomenem da diskusija o third party programu koji bi mozda povredio Bllizard aggrement je prosla i ovaj program ne dotice nijednu od takvih. To znaci da moze slobodno da se koristi.

Svi podaci su direktno sa www.dota-allstars.com foruma u svakom slucaju proverite sami.

Trenutni prosek igracha Rpg warcrafta (Dote) na europe kanalu je oko 100.

irc.dota-allstars.com chanell #dota-allstars

- Official Dota Allstars IRC server (officaly on from 20.1.2006.)

nL Dota IRC operator

Link to comment
Share on other sites

GG Client je super ali ima jedno veliko ali.

Probao, radi, i trenutno je skinut sa mog kucnog kompa.

Znaci ako sam ja sa mojim ubogim znanjem napravio virtualnu GG mrezu (preko wmvarea) i razbucao medjusobno racunare, mogu zamisliti sta ce uraditi neko malo upuceniji.

Da, pokrenuo sam cd key grabber na drugoj masini koja je "bila host" i izvukao cd key

GG Client = say goodbye to ur cd-key [:D][:D][:D][:D]

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

neznam iskreno mislim da su to samo glasine. Jos se niko nije pozalio do sada. Program je skoro izasao i sa bilo kim da sam kontaktirao nigde nisam ni nacuo za "key steal".

Neznam meni mnogo vise odgovara jer je lag free, jednostavno kada imam delay nisam igrac kakav treba da budem :) tako da mi mnogo vise odgovara da bude

raspitacu se o mogucem key stealu sto pre...

irc.dota-allstars.com chanell #dota-allstars

- Official Dota Allstars IRC server (officaly on from 20.1.2006.)

nL Dota IRC operator

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...