Jump to content

novi bajs


Recommended Posts

menjach za brzine, "pogon" (mislim da je lik rekao oko 500 dindzi "kvalitetniji"), pedale i taj rad, dosta variraju u zavisnosti sta zhelish Al, plastika itd.

da dodam mojih 2 cents. shimano su 20+ eura, bolji no name su 500+ i naravno dolaze uvek u paru (ne mozhe se kupovati samo prednji ili samo zadnji)

ugradnju i shtelovanje menjacha majstori naplacuju ~500 kinti. ako je sekvencijalni menjach bolje pustite majstore da obave posao, nisu dzabe majstori [;)]

Link to comment
Share on other sites

Za nekih 140 e mozete kupiti polovnu firmiranu biciklu od ljudi koji ih uvoze-donose sa kvalitetnom opremom (alu ram, dobar amortizer (prednji) shimano-Acera menjac, felne duplo dno, lanac ok, itd...) na to treba dodati recimo 1200 din kod dobrog majstora da to sve lepo rasklopi, podmaze, nasteluje zice i dobijete biciklu koja je mnogo bolja i pouzdanija od svih pijacarki i onih jeftinijih novih u radnjama tipa delta, cross...

Ako nekom treba pomoc neka se javi na PM.

Edited by C@sper

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

garisha, sledeci put ako nemash shta pametno da kazhesh preskochi 'new reply' - nece ti kita porasti ako imash puno postova [;)]

ko kaze da imam puno postova evo kita mi raste malo po malo pa 50cm

neseri mnogo (nemozes se ni zajebavati)

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

Pa i ovde je ona stara "kolko para, tolko muzike"...

Generalno, skup je to hobi. Pomislish imam super bajs, a onda sednesh na ortakov i shvatish shta je smooth drive.

Za 200 jura mozhe da se kupi sasvim pristojan bajs.

A posle to preraste u narkomaniju i onda, ko ja naprimer, otjesh sve shto imash da dash na njega...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Pa i ovde je ona stara "kolko para, tolko muzike"...

Generalno, skup je to hobi. Pomislish imam super bajs, a onda sednesh na ortakov i shvatish shta je smooth drive.

Za 200 jura mozhe da se kupi sasvim pristojan bajs.

A posle to preraste u narkomaniju i onda, ko ja naprimer, otjesh sve shto imash da dash na njega...

shteta shto ti dupe ne vredi mnogo [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...