Jump to content

Recommended Posts

Grubby VS SKY 1:2 sky opet nabio grubera TO MACKO :)

IMBA MOOON vs GoStop 2:0 wow kakav shok :) hehe moon ce sve da ispresavija

zacard vs sweet 1:2 ovo cenim da su bile sve do jaja partije ali ono samo vodovi imaju verovatno a ne znam de da ih skinem :(

i da za kraj tod je dobio xiaota 2-1 :) ako to nekog zanima uopste :D :)

sledeci zakazani mechevi su

matches day 3

sky vs zacarda krecu na teranas gde ja mislim da sky ima prednost i trebalo bi da ga dobije ako je mogo grubija :)

gostop vs toda hmm tesko da ce tod ovo da dobije krecu na teranas tako da moze i da dobije ako mu prodje exp i dobije tu i na ltu ali generalno tesko

matches day 4

sweet vs grubby ovo ce da bude :) kidanje stvarno ne znam ko ce ovo dobiti recimo da grubby ima prednost ali zna sweet da odigra dobio je grubija na poslednjem turu tako da .... :) videcemo

xiaot vs moon ovo ........ moon 2-0 :) 10 min partije vrh :)

i matches day 5

sweet vs sky-ja mislim da ce ovo sweet da dobije krece se sa echom mislim da ce sweet da ga tuce

imate intervjue i sve na

http://www.wcreplays.com/articles.php?get=396#Players

i tod moon na kraju hmm tod ce mu uzeti mozda jednu ali moon ovo dobija krecu sa turtle tako da stvarno sumnjam da ovo tod moze da uzme uzece lt ako ga usere i to je to :)

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde Sweet sve ih ispresavijaj, pokazi imba undeada na delu :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Grubby VS SKY  1:2      sky opet nabio grubera TO MACKO :)

IMBA MOOON vs GoStop      2:0    wow kakav shok :) hehe moon ce sve da ispresavija

zacard vs sweet  1:2 ovo cenim da su bile sve do jaja partije ali ono samo vodovi imaju verovatno a ne znam de da ih skinem :(

i da za kraj tod je dobio xiaota 2-1 :) ako to nekog zanima uopste :D :)

sledeci zakazani mechevi su

matches day 3

sky vs zacarda krecu na teranas gde ja mislim da sky ima prednost i trebalo bi da ga dobije ako je mogo grubija :)

gostop vs toda hmm tesko da ce tod ovo da dobije krecu na teranas tako da moze i da dobije ako mu prodje exp i dobije tu i na ltu ali generalno tesko

matches day 4

sweet vs grubby ovo ce da bude :) kidanje stvarno ne znam ko ce ovo dobiti recimo da grubby ima prednost ali zna sweet da odigra dobio je grubija na poslednjem turu tako da .... :) videcemo

xiaot vs moon ovo ........ moon 2-0 :) 10 min partije vrh :)

i matches day 5

sweet vs sky-ja mislim da ce ovo sweet da dobije krece se sa echom mislim da ce sweet da ga tuce

imate intervjue i sve na

http://www.wcreplays.com/articles.php?get=396#Players

i tod moon na kraju hmm tod ce mu uzeti mozda jednu ali moon ovo dobija krecu sa turtle tako da stvarno sumnjam da ovo tod moze da uzme uzece lt ako ga usere i to je to :)

Mislim da LT nije u map poolu tako da ce humanima vs uda i elfa biti jako tesko

Link to comment
Share on other sites

ali humani imaju terenas, to ti je drugi lt

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

neshto ne vidim da humani gube na njoj protiv bilo koje rase..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne lozi se vladice, to je humanska mapa 100%, video sam i prosechne humane kako biju profi undeadove tu bez problema

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cudo ima samo jedan elf a tri orc-a :P

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

razormane imas sa strane high quality, a ako se dobro secam imas 512 kb net to nije dovoljno ni za low, ja imam 256 i slika mi ide 10 sec pa 5 sec stoji...

A druga stvar je sto ovi koji kupuju MBite gledaj to bez problema jer je protok 2MB

Low mi ide k, ali ono je blagi uzas... Uglavnom skidam vodove, mada su jako smorni za gledanje,pogotovo sto su komentatori teski tardovi i zoomuju koje kakve gluposti...Najjaca je ona kineskinja sto komentarise,mislim da odavno nisam cuo onako iritirajuci glas i tupave komentare...

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

Low mi ide k, ali ono je blagi uzas... Uglavnom skidam vodove, mada su jako smorni za gledanje,pogotovo sto su komentatori teski tardovi i zoomuju koje kakve gluposti...Najjaca je ona kineskinja sto komentarise,mislim da odavno nisam cuo onako iritirajuci glas i tupave komentare...

a veruj mi bolje je od onog tarda pored nje, koji je tokom prve partije Sky vs Zacard 9 puta rekao da je Skyju rodjendan i 12 puta da je Zacard koristio istu taktiku kao Grubby dan pretoga :)

Link to comment
Share on other sites

riba ima glas ko iz bunara, ja sam je muteovao kad sam gledao vod.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...