Jump to content

Turnir 1v1(planira se)


Recommended Posts

ma koj bre taj 1 n1 :D to kad je bilo pobedio je bilke boze sacuvaj koji igrac :D ruku na srce lose je bre pucao :D i sto kaze bjeli nista od toga :D mislim ajde da je u nekoj igraonici pa i ajde das 10 e nego igras od kuce i sve to i jos das pare. tesko ce to da ide :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ma koj bre taj 1 n1 :D to kad je bilo pobedio je bilke boze sacuvaj koji igrac :D ruku na srce lose je bre pucao

haha secam se toga ko da je juce biloo ... bilke je uzeo tur 1 na 1.. .i bese je u finalu sa davdom igrao ... ispravite me ako gresim :PDD:D:D:

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

ma moze i u igraoni...al pre vasih postova svi su bili protiv Lan-a...

nebitno...

u lanu nije problem,igraona je nadrkana samo je lokacija u SM...pa bi bilo zajebano skupiti mase...

a neznam kakav je to bio tur ako je ocajan igrac-koji loshe puca...kako vi kazete,pobedio na tom tur-u,kakvi su onda bili ostali...

JotM.rage

wc3 JotM.imbaRush.....cs JotM.rage

pro imba gosu star

Ko je slaninar taj pic*a nije ... jer slaninara i pic*ka bije

****RED STAR ULTRAS****

Link to comment
Share on other sites

pa problem je bio u pravilima....postavljala se bobma mislim da je c4 bio recimo 50sec i znas onda igras astek a on moze da prodje uvek pa ti se zasteka pa tu i pucanje nije bitno....taj nacin igranja to tur 1 n1 po meni nije pokazao ko je najbolji u 1 n1 ipak to treba da bude face to face ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa ko ce potencijalnim igracima da garantuje da ce im kes biti isplacen u slucaju osvajanja 1 2 3 mesta ? :D ako je to u S.M. ? svi se dobro secamo kako je bilo sa YY ligom :D hehe :D

e sto sam dosadan samo serem ko da cu ja da se prijavim :D necu vise obecavam :DDDDDDDDD

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...