Jump to content

je*eni PVP


qoou

Recommended Posts

e dajte molim vas neki server na kojem igrate ali da ima :

veooooooooooooma mali waiting time za je*eni av ab i wsg

i da je odlican pvp na njemu

glupi server na kojem sam je pvp a av cekam 5+h pa vi vidite koji bedak

dajte i imena ako ste u hordi da vam trazim torbe lol

hvala unapred

Edited by qoou
Link to comment
Share on other sites

Xavius ima najbolji pvp veoma puno populacije je na realmu i oko 90% igraca su 30-50 tako da cesh moci da uzivash ... : D ima isto dosta nasih likova u allianci ... srpski guild Bootybay mafia-pun srba tako da ako zelish da krenesh mozesh da ocekujesh veliku pomoc od srpske populacije... na ovom realmu allianca ima veoma dobar pvp tako da uzimam skoro svaki BG a o pre-madeu da nepricamo...

-Heartbreaker 45hunter seargeant major :)))) (pvp FTW)

Link to comment
Share on other sites

Yup ,npr ja :)

Prvo nije Xavion,neko Xavius,

drugo allianca ga uglavnom duva (no hard feelings ) na bg-ovima a posebno na premade-u.

Primer,kad sam bio 39 lvl nas deset igrali premade wsg,posle 5-6 partija dobijenih 3-0 ,niko od alliance nije ulazio u queue,pa smo se smorili.

@heartbreaker

Vidimo se na bg-u [|)]

Edited by Cold Fingers

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

ako se lozite na PVP pre nego sto pocinjete lika, nemojte praviti alijansu, aman!

Ja sam napravio dwarf priesta iskljucivo za PVE, pa kad sam izvalio kolko je dobar za PVP, smorio sam se zesce sto ce mi za Exalted sa stompikeom trebati jedno 3 meseca igranja...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Alt se pravi na serverima koji nisu planirani za migraciju... simple as that... izaberesh najsvezhiji i to je to... kad sam ja kretao to je bio chromaggus, sad je Xavius...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

@ cold fingers to sto si spomenuo da horda uzima skoro svaki BG ja imam isto misljenje o allianci :D

jest da ja idem vecinom sa guildom pre made (Assemble ime guilda) ...izgleda mi kao da na Xaviusu alianca ima najvece sanse da pwnuje hordu na BG...ima stvarno super PvP playera u ally...

ajd vidimo se na BG ... kad te sretnem imash /salute od mene :)) ako budem sa zastavom nemoj me charge :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...