Jump to content

Ban ip range


ttized

Recommended Posts

moguce je banovati ip range , cak ne jedne zemlje nego vise zemlji koje su obuhvacene tim ip-om :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa ti pojasni lepo , kako i gde hoces koji ip da banujes...

pa cu ti napisati tacnu komandu...

posto ocigledno hoces da ti i misli citamo.... zakljucujem da je u pitanju cs 1.6 sbb server ?? gresim ili ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Mnogo olako banujete ljude.

Admin treba da ima malo vise mozga nego sto je potrbno za ban svakog ko igra bolje od njega.

A ako neko jebeno ne zna kako da banuje opseg IP-eva onda i ne treba da ima mogucnost da to uradi.

Tako da coveku ne treba pomoci.

Ako ucini napor pa u guglu otkuca "determining ip of complete subnet/range" i uspe onda svaka mu cast

Link to comment
Share on other sites

OK, u pravu ste.

Radi se o SBB CS1.6 serveru, banujem mkd ip range, radio sam sa banovanjem pojedinacnih ip adresa, ali se do sada nisam igrao sa celim rangeovima.

iskopao sam par opsega :

62.162.0.0 - 62.162.255.255

62.220.192.0 - 62.220.223.255

194.149.131.0 - 194.149.131.255

85.30.64.0 - 85.30.127.255

moze sada adekvatna pomoc?

Admin treba da ima malo vise mozga nego sto je potrbno za ban svakog ko igra bolje od njega.

A ako neko jebeno ne zna kako da banuje opseg IP-eva onda i ne treba da ima mogucnost da to uradi.

Tako da coveku ne treba pomoci.

Ako ucini napor pa u guglu otkuca "determining ip of complete subnet/range" i uspe onda svaka mu cast

O veliki h8eru bitno je da si odmah krenuo sa ovim. Nisi imao pojma ni o kom se serveru radi, ni ko sam ja, a vec si poceo da prosipas neku tvoju filozofiju tu. Chill..

Edited by ttized
Link to comment
Share on other sites

Ako si admin na SBB serveru morao bi da znas ovo.

A inace u pitanju ti je i odgovor :)

znaci moze u banned.cfg da se ubace ip rangeovi ?

odlicno ako je to, sad cu da probam, nisam ni probao [8D]

hvala, mozda sam i ja malo ispao neprofesionalan, ali bilo je i h8a sa tvoje strane :)

Edited by ttized
Link to comment
Share on other sites

ne mogu

imas nesto sto se zove host adresa i nesto sto se zove adresa mreze.

brojeve koji su stalni u opsegu ne menjas. A umesto onih koji se menjaju stavis....ajde izguglaj samo 2 minuta nije tesko. Zasluzi bre ebenog admina :)

Npr.

194.149.131.0 - 194.149.131.255

provalis sta se menja a sta ne. Sta se ne menja ne diras a sta se menja stavis...sta :)

Link to comment
Share on other sites

ne mogu

imas nesto sto se zove host adresa i nesto sto se zove adresa mreze.

brojeve koji su stalni u opsegu ne menjas. A umesto onih koji se menjaju stavis....ajde izguglaj samo 2 minuta nije tesko. Zasluzi bre ebenog admina :)

Npr.

194.149.131.0 - 194.149.131.255

provalis sta se menja a sta ne. Sta se ne menja ne diras a sta se menja stavis...sta :)

da da .. stavim zvezdicu, kao univerzalni character..znam za to, samo nisam znao da li cstrike podrzava sve to.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo olako banujete ljude.

Admin treba da ima malo vise mozga nego sto je potrbno za ban svakog ko igra bolje od njega.

A ako neko jebeno ne zna kako da banuje opseg IP-eva onda i ne treba da ima mogucnost da to uradi.

na moj racun nesto ???

iskopao sam par opsega :

62.162.0.0 - 62.162.255.255

62.220.192.0 - 62.220.223.255

194.149.131.0 - 194.149.131.255

85.30.64.0 - 85.30.127.255

to su ti ip-evi najvecih mkd citera :D:D, samo da znas neki obuhvataju i jedan deo kosova, i deo cg....

a kao sto je ti per tu rekao tako odradi

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da ti kazem jos

C klasa x.x.x.0 = 256 hostova

B klasa x.x.0.0 = 65.536 hostova

A klasa x.0.0.0 = 16.777.216 hostova

cisto da znas koliko ljudi banujes :D:D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Jeste na tvoj je racun.

Mislim ajde kad su Elija banovali 40-godisnji admini na beotelu koji su ceo zivot igrali modemom, sa njima sam jos i imao volje da se cimam i da im objasnjavam neke stvari.

Al stvarno nemam zivaca da opet jurim da nas odbanuju.

Mislim banovao si ga za 2-3 minuta, bez ikakve provere da li ima cheat.

Ja dok je radio beotel 1.6 NIKAD NIKOG nisam banovao zbog cheata. Treba biti 100 posto siguran. A banovao sam tone ljudi (teamkilleri, smaraci, chechenwarriori).

Samo pokusavam da vam pokazem da admin ne znaci biti bez ikakve odgovornosti.

Link to comment
Share on other sites

Pertu je potpuno u pravu...admin ne treba ta bude neki nalozeni klinac ili neki matorac od 50 god koji vise i nema reflekse.

Cim neko pocne da ga sutira,pere,pimpuje po mapi on odma ban.

@wanderer na primer ti si hteo da me banujes sa tehnikom cw servera(dok je jos postojao) jer sam te ubio 2-3 puta kroz texturu...secam se otprilike i reci jos...

"Carpenter ugasi to sranje ili ces dobiti ban" ako iskopam screenshot postovacu...

A to sto si noob pa cucis ko retardiran na nekim ociglednim mestima i ljudi te nabijaju kroz texturu to vec nije moj ili bilo ciji problem..prestani da igras...

OVO NIJE HEJT

Link to comment
Share on other sites

zivp ti se momce hvatas za svaku rec , kao pijan za plot koliko vidim... i jos ako snima SS takvih gluposti svaka cast - ovo jeste hejt....

ako su to bile moje reci bile su sa razlogom....

igore , tacno je sve ...

eli je banovan zbog neceg drugog

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Jeste na tvoj je racun.

Mislim ajde kad su Elija banovali 40-godisnji admini na beotelu koji su ceo zivot igrali modemom, sa njima sam jos i imao volje da se cimam i da im objasnjavam neke stvari.

Al stvarno nemam zivaca da opet jurim da nas odbanuju.

Mislim banovao si ga za 2-3 minuta, bez ikakve provere da li ima cheat.

Ja dok je radio beotel 1.6 NIKAD NIKOG nisam banovao zbog cheata. Treba biti 100 posto siguran. A banovao sam tone ljudi (teamkilleri, smaraci, chechenwarriori).

Samo pokusavam da vam pokazem da admin ne znaci biti bez ikakve odgovornosti.

reci razumnog coveka:D ma sto se mene tice nek igraju sa sriframa meni ne smeta jer sam previse dobar...jedino mi smeta kad uzme snip i samo u glavu :D e onda je mnogo ocigledno da je ima a ja i nisam tako dobar da mogu da ga ubijem tada :D

p.s. hocu ja da postanem admin mozda se devojke onda budu lozile na mene posto mi je sa basketom propalo sve :D:D:D:D:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...