Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeroxe ajde sada iskreno, tebi je zanimljivo da jebenih 12 sati budesh u prostoriji sa josh 30-40 ljudi a prostorija je predvidjena za 20 i kusur. Cekash na red za igranje, kada sednesh da igrash uvek ce ti biti neko iza ledja da sere kako bi on uradio ovo, kako bi uradio ono. Da gledash grina i vladicu 2-3 sata kako grade helms deep svaku jebenu partiju, da gledash mileta i sharkija koji se muche da srushe to, pre nego sto ih ovi porushe, da cekash vladicu da se vrati iz pledzarnice da bi igrao sa tobom. Naravno, tu je uvek prisutan shoutcast fate ;) "koza brza od konja" n stuff :D i grina koji proziva fatu za to sto prica i hajli koji proziva obojcu kako su BU-da-le (ove 2 stavke su zanimljive :D) . I taman kad si mislio da ce turnir da se zavrshi, vladica mora da ide da jede mnogo vishe, i da vezba josh vishe arhitekturu u svojim partijama. Nakon toga izvalish da nije tolko zanimljivo... Na kraju se svi pokupe kutji, pola njih sa 3-4 vrste raka zbog popushenih cigara i 2-3 vrste omanjih tumora zbog nerviranja, a organizator turnira se verovatno pita "koji mi je kurac?". Sve bi to bilo mnogo lepse da postoje nekakva pravila, kad se igra, isprazni se igraona, posle ce biti mnogo vishe kvalitetnijih replayeva i manje frustracije, i da se postuju termini za igranje, i da pauze budu u odredjeno vreme, a ne pre ili posle tog vremena.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Zeroxe ajde sada iskreno, tebi je zanimljivo da jebenih 12 sati budesh u prostoriji sa josh 30-40 ljudi a prostorija je predvidjena za 20 i kusur. Cekash na red za igranje, kada sednesh da igrash uvek ce ti biti neko iza ledja da sere kako bi on uradio ovo, kako bi uradio ono. Da gledash grina i vladicu 2-3 sata kako grade helms deep svaku jebenu partiju, da gledash mileta i sharkija koji se muche da srushe to, pre nego sto ih ovi porushe, da cekash vladicu da se vrati iz pledzarnice da bi igrao sa tobom. Naravno, tu je uvek prisutan shoutcast fate ;) "koza brza od konja" n stuff :D i grina koji proziva fatu za to sto prica i hajli koji proziva obojcu kako su BU-da-le (ove 2 stavke su zanimljive :D) . I taman kad si mislio da ce turnir da se zavrshi, vladica mora da ide da jede mnogo vishe, i da vezba josh vishe arhitekturu u svojim partijama. Nakon toga izvalish da nije tolko zanimljivo... Na kraju se svi pokupe kutji, pola njih sa 3-4 vrste raka zbog popushenih cigara i 2-3 vrste omanjih tumora zbog nerviranja, a organizator turnira se verovatno pita "koji mi je kurac?". Sve bi to bilo mnogo lepse da postoje nekakva pravila, kad se igra, isprazni se igraona, posle ce biti mnogo vishe kvalitetnijih replayeva i manje frustracije, i da se postuju termini za igranje, i da pauze budu u odredjeno vreme, a ne pre ili posle tog vremena.

Lepo recheno. Igore jes' chuo? Ne daj Vladici da jede za vreme tura :)

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe ajde sada iskreno, tebi je zanimljivo da jebenih 12 sati budesh u prostoriji sa josh 30-40 ljudi a prostorija je predvidjena za 20 i kusur. Cekash na red za igranje, kada sednesh da igrash uvek ce ti biti neko iza ledja da sere kako bi on uradio ovo, kako bi uradio ono. Da gledash grina i vladicu 2-3 sata kako grade helms deep svaku jebenu partiju, da gledash mileta i sharkija koji se muche da srushe to, pre nego sto ih ovi porushe, da cekash vladicu da se vrati iz pledzarnice da bi igrao sa tobom. Naravno, tu je uvek prisutan shoutcast fate ;) "koza brza od konja" n stuff :D i grina koji proziva fatu za to sto prica i hajli koji proziva obojcu kako su BU-da-le (ove 2 stavke su zanimljive :D) . I taman kad si mislio da ce turnir da se zavrshi, vladica mora da ide da jede mnogo vishe, i da vezba josh vishe arhitekturu u svojim partijama. Nakon toga izvalish da nije tolko zanimljivo... Na kraju se svi pokupe kutji, pola njih sa 3-4 vrste raka zbog popushenih cigara i 2-3 vrste omanjih tumora zbog nerviranja, a organizator turnira se verovatno pita "koji mi je kurac?". Sve bi to bilo mnogo lepse da postoje nekakva pravila, kad se igra, isprazni se igraona, posle ce biti mnogo vishe kvalitetnijih replayeva i manje frustracije, i da se postuju termini za igranje, i da pauze budu u odredjeno vreme, a ne pre ili posle tog vremena.

ocigledno neidemo na tur iz istih razloga ja idem tamo da bi video drugare iz bg-a zezao se sa njima otisao na has (u kineski po mogucnosti) :) i ispricao a da igram sa njima mogu i od kuce...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ima velika razlika izmedju toga zbog cega se ide na turove, igranje i zezanje. Ocigledno vama je veoma bitno samo igranje dok,vladici i kompaniji je bitnije da se okupimo svi i da se zajebavamo, sta se desava i kako ko igra i te gluposti su totalno ne bitne. (War3 smo iskoristili kao posredno sredstvo da prosirimo nasa ponznanstva na druge gradove,sto smo i uradili,mislim da je to dovoljno sto smo prikupili ,a igranje je tu samo kao sporedna stvar.) evo ponovo da kazem za vreme roc-a se islo na turove da se svi okupimo i da se zajebavamo,islo se bas iz tih razloga IZMEDJU partija, a igralo se uglavnom da bi se ljudi izmedju sebe prozivali kako je ko koga sabio,zbog toga smo ovde de jesmo svi hoce samo kesh i profesionalne turnire... mnogo toga moze jos da se kaze na ovu temu ali ipak mislim da nije potrebno.

Svako ima svoje poglede...

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas svejedno dal ces da ides u hanover ili neces??Pogotovo ghostu koji je sada u usponu i veoma mu je vazno da se tamo dokaze

nije ghost mislio da je njemu samo da igra, vec stvarno zna da smori kad se turnir oduzi zbog glupih stvari. Ja kad organizujem veci turnir dobijem nervni slom od ljudi kojima je glavna fora da oduze turnir shto vishe. Bio je jedan lik na wcg-u, koji se smorio protiv vladice, i nije hteo da izadje, pa je pravio farme po mapi.. takvih primera ima kolko hoces.

Dvojica burazera na ESWC-u su bila ljuta shto su bili u grupi, pa su se zatornjali sa po 100 towera, i tek onda igrali. Trajanje partije ~ sat i 15 minuta.

Isto quali za WCG 2004, u KGB-u. Lik izgubio protiv Djoleta (Haqle) pa je uzeo i pravio necropolise po gnoll woodu. Kad mu Haqla provali necropolis on ga unsummonuje i krene sa radilicom da pravi na drugom mestu. Primera ima josh..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije ghost mislio da je njemu samo da igra, vec stvarno zna da smori kad se turnir oduzi zbog glupih stvari. Ja kad organizujem veci turnir dobijem nervni slom od ljudi kojima je glavna fora da oduze turnir shto vishe. Bio je jedan lik na wcg-u, koji se smorio protiv vladice, i nije hteo da izadje, pa je pravio farme po mapi.. takvih primera ima kolko hoces.

Dvojica burazera na ESWC-u su bila ljuta shto su bili u grupi, pa su se zatornjali sa po 100 towera, i tek onda igrali. Trajanje partije ~ sat i 15 minuta.

Isto quali za WCG 2004, u KGB-u. Lik izgubio protiv Djoleta (Haqle) pa je uzeo i pravio necropolise po gnoll woodu. Kad mu Haqla provali necropolis on ga unsummonuje i krene sa radilicom da pravi na drugom mestu. Primera ima josh..

1.)Bio je orc secam se smarao ga je sa SH a gradio great hallove po mapi pola sata

2.)kad bi unsommonovao izgubio bi partiju :D

Link to comment
Share on other sites

imao je po 2 necropolisa i vishe, i sad djole provali jedan, on taj unsummon a sa drugom radilicom pravi novi, i tako u krug. U jednom trenutku je imao i 4 komada :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tt brate a ziveo sam za subotu u 15h :(

Ako je tako,znash sad shta ti je chiniti...(nemam sad onu sliku,sa pishtoljem i municijom da postavim :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...