Jump to content

Bezicna bubica za ispite


gatuzo

Recommended Posts

pazi na fonu ta stvar za ometanje zaista postoji ali samo za amfiteatar i radi dosta nepredvidivo,znachio ponekad imash domet ponekad ne...bubicu sam video jednom kod nekog klia,i reko mi je da je platio 50 e iznajmljivanje..fazon bubica je extremno mala kuglica koja potpuno udje u uvo a gajtan je tanji od konca, predajnik stavish oko vrata, navuces rolku i uzivash...samo josh da nadjesh nekog da ti cita..

DA i to je tako veliko govno da svaki sekund moze da ti se desi da ta bakarna zica ode u kurac. Ja sam se zajebao pa uzeo to sranje a pritom je bubica bila crne boje. Eee crne boje. I dodjem kuci i kao isprobavam kad ono izvuce se govno i ja vratim decku i kazem hvala ti matori ali ovo nije ni za kurac. Imao sam puskice spremljene odem sutradan na ispit blokatori koji su tako jaki da ne da nema prijema nego nema prijema u radijusu od 300 kvadratnih metara. I na kraju super ispadne, ja ne ponesem tu glupu bubicu i prepisem sve i dobijem 8. :))) Protiv blokatora moze da ide radio stanicia tzv. toki voki ali sve je to amaterski. Bezicno to je ves nesto drugo i dacu za to 40e. Mrzi me da ucim...

Cujemo se gatuzo...

V

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...