Jump to content

Resident Evil 4 za PC


Recommended Posts

Rece Lucky danas (juce) na glavnoj strani.. Capcom jos nije nista potvrdio, ali.. ali.. mozda najzad pravi surviving horor za PC, pored Silent Hill serijala

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

koliko sam upucen odlozili su za maj [ispravite me ako gresim]... picke a kako sam se nalozio da igram vec sada :)

znaci zadrhtao sam od srece kad sam cuo da izlazi RE4 za PC :P

jbg kad zivimo u srbiji pa moramo da molimo boga da izbace i neki dobri SH za PC , realno da zivimo

preko imali bi PS pa bi nam bilo svejedno :(

edit: izlazi 28 aprila 2006

Edited by ghost...

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga presho vec 3 puta jer imam ps2

Koliko ti je trebalo vremena da predjes ? moj ortak je bas bio nalozen i nikada nije presao a znam da je bas dugo igrao ....

iskreno se nadam da nije ko ostali delovi [dead aim sam presao za 3h in game a ostale za 5-8h, jedino je code veronica bila oko 12h]

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

iskreno se nadam da nije ko ostali delovi [dead aim sam presao za 3h in game a ostale za 5-8h, jedino je code veronica bila oko 12h]

Bolji je od code veronice jedno 2x(a code veronica je po meni bolja od hl2-jke za pc). Anyways, na ps2-jci standard campanju sam presao za 17 sati, assigment aida za 10 i tako dalje =]... Dead aim je prema re4-ci kao barbie's back horse riding prema baldurs gate's 2. Toliko je jezzzzziva igra. Pure Pwnage :P

Link to comment
Share on other sites

prvi put 29 h drugi put 19 a treci put 20

au brate pa sta si radio toliko dugo :) nisam igrao al znam da mi je za prethodne igre tog zanra trebalo 5-7 sati....

poceo sam davno veronicu na ps2 al nisam zavrsio... 28 april.. uskoro..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a ti imas samo evropski net, sta? ;)

imam ogranicenje 4 gb tako da kapiram da bi potrosio sve na RE4 ako bi skidao sa neta . a i dok skinem sa 128 kbs pojavice se kod ulicnog dilera tako da ... ne znam sta cu :(

P.S. na eMule su se vec pojavili neki izvori RE4 for Pc ali nemam dobar net da ispitam da li to radi ... tako da ako neko ima volje neka proba da skine 2.37gb...

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

pravo da ti kazem ni jedan boss nije bio tezak , ne znam kako se vama cini ali mislim da su svi laki [ni kod jednog nisam ginuo vise od 2-3 puta a sedlera sam ubio iz 2x]... veovatno zbog rocket lunchera !

ali kada bi birao najtezeg sigurno bi bio taj kada padaju spratovi a najlaksi ... pa ono ni jedan nije pruzao otpor tako da :P

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

dok nema nemesisa, dobro je :) kako je taj lik znao da ulije strah :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...