Jump to content

Wow intall


Solflaj

Recommended Posts

Jedina razlika izmedju igranja originala i pirata je u fajlu gde stoji na koji server treba da se poveze, " realmlist.wtf " u kome stoji jedan red adrese servera. Ostalo je sve isto, pa ne vidim razlog zasto bi instalirao 2 puta wow, a napominjem da nije moguce instalirati 2 puta istu aplikaciju, to ti dodje kao unique item u igrici :)

Znaci sacuvaj original fajl negde a kad oces na piratskom skini adresu i edituj i voila

Link to comment
Share on other sites

Aj sad procitaj sta sam napisao :)

" Iste su verzije sve zavisi koju V server podrzava " misleci ako je 1.8 orig moze i pirat u sve zavisnosti da li server podrzava 1.8 patch

" pirat ne proverava dal je enus ili engb " lokalizacija - naveo cisto da nema nikakve veze za pirat zbog patchovanja

" samo verzija koju server podrzava je bitna zbog klijenta " :)

A to da nema piratskog servera koji podrzava novi patch zaista ne znam ja sam samo rekao cinjenice a ne dal postoji ili ne, a to sto si napisao si u pravu - ako ne podrzava ne moze taj wow i na piratu i konec :D

Link to comment
Share on other sites

ne kapirate,pirat nema automatski downloader kao original,frka je naci novi patch,ja hocu da igram 1.8.2 na piratskom serveru,jer je 1.9 na jos uvek nestabilnim,u isto vreme zelim da mi ostane originalni,jer ga i dalje igram.U sustini,s obzirom da wow nije moj,pa ga igram kad moj ortak ne igra,treba mi pirat,cisto malo da se zajebavam

Edited by Solflaj

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

KOVACH! sta treba da se radi na ironrealms.com tj. kako da zapochen igru???

sta mi sve treba ??? sta da downloadujem??? jbt sta kod krenem da skidam pise

loading loading loading loading loading : ( nerazumem : ( jel mozhe krace objashnjeje ???

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...