Jump to content

Podeshavanje Dial-up -a


Recommended Posts

Dakle

Pozdrav Svima!

Igram WC3 oko 1/2 godine, na Yubc dial up-u sam josh (po svemu sudeci bicu i josh i josh.......).

Da li bi mi neko mogao dati neki savet o nekom eventualnom dodatnom podeshavanju hardware-a software-a zarad boljeg pinga i kraceg delay-a.

Kad ja pingujem BNet rezultati su 171ms-156ms i svaki treci t/o

Kada host pinguje obavezno sam t/o

a od delay-a ponekad skroz izludim

Probao sam i druge provajdere NeoBee, EuNet... rezultati su isti.

Nemam optichku vidljivost ni sa jednim AP-om a kabel i adsl su za sada SF

Shta mi valja chiniti??

Link to comment
Share on other sites

nishta, ne moze modem bolje od toga, mozda josh koji ms dole, ali nece ti to puno pomoci.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni modem konekcija pisa kao 52.0 ili 50.6 a ping sad oko najmanje 203 pa navise a kako ovaj sa 29.3 ima 240?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Sezam je govno , imam adsl 512/128 kb , a ping mi je 90+... da se najezis...nesto su opasno zasrali,pre je bio oko 60... Jedino sto im je veza ULTRA stabilna , bez ikakvog pucanja veze komp mi radi i po 4-5 dana bez gasenja ...

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

BEOTEL...mojtene me zavitlavati...meni neobee radi ko kesa,u svakom pogledu,tako i sezam,tu i tamo ali je jopet bolji od neobee-a...serem im se u charapu...BEO za sad po meni najjachi...a taj yubc nisam ni probo pa ne mogu komentarisati,mada sa modemkom igram star bez muke,a war dok sam igrao toliko sam zivaca izgubio da sam jednostavno presta...sta reci

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

posle glasanja za najboljeg provajdera predlazem mk vs demon i koja je rasa najjacha

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...