Jump to content

Pao je bugarin :)


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3071877851100super%20ping.JPG

this image is sponzored by IKOM  [:D]

naravno niko nije lud da igra na takvom pingu (mozda ponekad :P), ali uglavnom je izmedju 90 i 900, znash ono, 90-90-90, pa hop, skoci na 900 ili freezuje. To je jednostavno Srbija, tako igra vetjina nashih igraca, rista se muchi na 200-300 pinga, ali opet taj ladder je samo za vezbanje, treba dobiti insomniju na nekom vetjem lan-u  [:)]

ikom... haha i ti si kod njih ? znaci to su takve lopuze da ja nemam reci ! nudili mi za 3k + 50e (prikljucna taxa WTF?) njihov govnjivi 128k ! imam srece pa sam na sezamu ,ali i oni se ubezobrazise nesto !

btw extra rep ! nagazio te inso na pocetku , ali izvuce se ti !

retired...

Link to comment
Share on other sites

IKOM lopovcine i lazovi,rekli pre 3 godine bice kabla za par meseci i evo kurcina...I dalje 56k.

Nego svaka cast suzbijo si ga mnogo dobro! :))

bolji je 56 k, veruj mi [:D]

@ razor , nisi i ti na dortjolu O_o, kolko znam ti zivish u ns...

@ vladica , uradio sam upg masonry , samo zbog tebe [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

gj, btw ja sa mislim da insomnia nije ocekivao mk-a kao tvog prvog heroja, nije ono da sada hocu da se uvlacim nekome ali realno ti igras svoju igru dok ovi ostali veliki papani grubi i kompanija igraju sablonski...

p.s sto se nisi pojavio na 1 yucup-u da te malo testiram [:D]

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

Kako ne kapirash da ghost igra shablonski? Pa on stalno ide MK-a! Ali to je njegov shablon.

Gledaj, shablon ti je, kada u 8-mom minutu partije napadash humana sa 10 ghoulova dk lvl 3 lich lvl 1 sa orbom, rodovima i 3 destrosa puna mane, svaki put...

Branjenje od doticne strategije kupovanjem mana poushna / orbova i slicnih sranja mk-u, da bi se odbranio od pomenute strategije sa 15 populacije manje ti se zove improvizacija, imam shablon u gradnji heroja, zabadanja shopa, workshopa, lumber mill-a, prve 4 farme, barake, altara i upg-a baze, to svako ima, ali to su prvih 3-4 minuta partije i to svako radi, dok kripovanje, izgradnja jedinica, momenat napadanja i sva ta sranja se definisu u zavisnosti od protivnika i to je donosenje odluka u poslednjim trenutcima, a to se zove improvizacija. Human jednostavno nemoze da izvadi masu mecica i drijada pokupuje orbove ili masu destrojera i buba, pokupuje orbove i da se pegla protiv bilo koje vojske, nego mora da ima odredjen kombo u odnosu na neprijatelja. Po meni su neki humanski komboi nepobedivi za ostale rase, zbog raznovrsnosti jedinica u njima, i zato sto sa dobrim koriscenjem hit n run-a i staff-a mozesh da ojadish protivnika za 10-20 populacije i onda uletish u fajt sa znatnom prednostju. Ali treba izvaditi 2 workshopa i 2 grifon aviarija i povaditi tenkove, grifone i mortare. Do tada cesh pokusavati da isterash lika iz tvoje baze jedno 10 min.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa naravno ali ti opet igrash shablon sa mk ;p ;))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nekazem da je loshe da kacimo tvoje repove, nego malo jadno izgleda kada ga sam okachish :D, kao da zelish da se pohvalish etc. Zato sam ti ja i trazio rep pack.

neznam , sta tu jadno izgleda kad sam video da su ljudi trazili, a neznam sto bih cimao ikoga kada mogu sam da okacim :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...