Jump to content

Ajde da vas vidim


Guest Venson

Recommended Posts

Pre nego sto sam otisao na zurku opalio sam jednu dotu sa sasuke-om.Ja sam bio gajbi a on je peglao iz platoplusa...A sta sam radio za novu godinu sam vec napisao u topicu "koji fleshevi" ili tako nesto u delu W3TFT [:D][:D]

SRECNA NOVA 2006.

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

bio kod druga ciku (odabrano drustvo)

odnos je bio 15 muskaraca 20 riba :)))

prvo sam se predoziro pa kasnije se otreznio

smuvo ribu i ciku ....

NEIDITE KUCI SA TAXIJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dupla tarifa :D

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Da li ste bili u nekad u selu za novu? Jbt, mi bili sinoc. Loodilo! Svi se znaju, samo nas svi gledaju, kao "jbt, ko su ovi?". Moramo i mi jednom da budemo face! :D Riba kolko oces (uspeo sam da smuvam ribu, a da joj ni rec ne kazem! ne znam ni kako se zove :D) , jeftina cuga, svi pijani..... Idemo i na reprizu :)

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

hmm , bio na trgu rekordnih 45 minuta, gledao sasuketa kako baca petarde, 2-3 ortaka kako pricaju sa nekom pijanicom dok prozdiru 3cu gajbu piva, mareta koji se smejao na sve to, predhodno nisam ni spavao. Pokusao da iskuliram situaciju, ali bezuspesno, odlucio da im postedim zivote i bez reci otisao kutji da provedem novu godinu u krevetu. Zato deco MOJNE DA IDETE NA TRG ZA NOVU GODINU!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

e meni je bilo do jaja bio sam sa matorcima za novu i nekim njihovim prijateljima u nekom restoranu bilo je extra klope pica skupih cigara i tako toga. Znam da ne zvuci bas najsrecnije ali ovde je to otprilike najbolje sto sam mogao da dobijem ali posle par pica sve je postalo nebitno.

P.S. mamu im ovi Kenijci imaju dobre koktele :-))))

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

haha ghoste ne znas sta si posle propustio... cho koji se polivao pivom, ostoja takodje, cheda takodje, onda se cho skinuo skroz bez majice, posle smo otisli na kubizmo, tamo smo blejali na stubu (od autobuske stanice) pored jelke, on bez majice, igrali gore zajebavali se... sve u svemu na trgu je do jaja zajebancija, to sto ti imas nisku toleranciju prema muzici: T_T :/

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

haha ghoste ne znas sta si posle propustio... cho koji se polivao pivom, ostoja takodje, cheda takodje, onda se cho skinuo skroz bez majice, posle smo otisli na kubizmo, tamo smo blejali na stubu (od autobuske stanice) pored jelke, on bez majice, igrali gore zajebavali se... sve u svemu na trgu je do jaja zajebancija, to sto ti imas nisku toleranciju prema muzici: T_T :/

Nije do muzike, nego nisam ekscentricni idiot.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@Ghost [roflmao]

@Mare ne zaboravi da me je polio po faci i da sam stajao nepomican u mestu 10 sekundi da me prodje i nisam smeo da otvaram ochi ^^

Citaj:

CHO: DAJ PETARDU DA DRZIM U RUCI!

(pssssssss .................. BUM ) (ostalo mu pola petarde u ruci sta ces made in china tt )

Ostoja (PerecA) : E cho evo ti ova dinamitara pa nju drzi u ruci ( da je drzao vodili bi ga na urgentni da mu amputiraju jedan ili vise prstiju ^^ )

( iz kneza se cuje neka najjaca dinamitara znaci ko da je bomba bachena )

Kifla: Au ovo je od domaceg pasulja ! ! !

(svi se cepamo ko retardi)

CHO ( vec pijan ko chep ) : A VAZI SAD, AJDE SAD CU DA RAZNESEM ONU ZGRADU U PONOC (i dok je pokazivao kao da spusta polugu od detonatora iz crtatja ) SRECNA NOVA GODINA

ja i mare smo otpalili u platoplus i leshili dotu da ubedachimo neke retarde prvi dan godine a i mare se smorio zbog cho-ovih akcija -.-

i naravno, stigli smo na Terazije u rekordnom vremenu ( u 23:45 smo se digli sa kompova )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Ipak je pametnije sto je otisao kuci :)

Hteli smo tebe i JOCU da zovemo u 00:00 ali ofc ne radi 063/064 zato sto svako mora da vrti telefon u 00:00 sta im je toliko zanimljivo ne znam :)))

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...