Jump to content

koji fleshevi...


Recommended Posts

nastavak sredi kad se naspavam,ali stvarno ne verujem da mi se sve ovo desilo u jednoj noci...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nastavak sredi kad se naspavam,ali stvarno ne verujem da mi se sve ovo desilo u jednoj noci...

Brate verujem ti TOTALNO.Znaci pazi ovaj rad.U 11:10 dolazi ortak iz benda po mene obuvam patikemizlazim iz gajbe i shvatam da NEMAM POJMA gde cu da idem.I tako odemo malo prosetamo po bataji i banemo na neku fensi zurku.Tamo sretnemo ortaka iz kraja(inace njih dvojica su 89) i posto je bio smor krenemo nazad kuci.Kad smo dosli do gajbe od tog drugog malog,blejali smo ispred malo kad u tom trenutku dolazi deda mraz.Dobro nije deda ali je bio taxi.Iz taksija izlaze tri fensi klinke.Jedna uzasna debela,jedna ruzna a zgodna i jedna do jaja.I tako pitaju nas za neku ulicu koja je na 200m od nas.I mi se napravimo retardi i kao neznamo.One pukle.Tipa gde cemo sad,nema taksija,rekli su da ce da nas voze(njihovi momci koje inace poznajemo).I naravno mali danko(onaj drugi) ih pozove kod sebe na "zurku".Sad pocinje zezanje.Znaci prazna mu je gajba,odemo kod njega,otvrimo neki viski.Inace klinke su 90.Prva godina Pravno-Birotehnicke [:D] .Bio sam pravi Branko Kockica. [:o)] I krenemo tu u neki pricu.Klinke ljuste viski i sabise se.I ja navatam onu ruznu a zgodnu,mali Danko navata onu do jaja,a ortak iz benda se uspesno branio od debele [:D] .I tako klinke se sabijaju od kite.Znaci mala se jebe do jaja.Posle toga je ostavim kod Danka i kazem joj da idem po neke diskove gajbi.Zapalim i legnem da spavam i ostevim Danku da ih izbacuje sa gajbe [:)] .Bas je bila super nova godina...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pihh nova godina ko nova godina...Sabio sam se od pica.Prvo dolazim kod ortaka ono tamo ludnica,ovaj jedan sedi na sred stana i peglira u neku plasticnu chiniju,drugi ortak mrtav takodje stavio glavu u WC sholju i spava(tu i tamo se probudi da ispeglira),ovaj lik koji je pravio zurku mrtav pijan spava u njegovoj sobi.I ja sta cu moram i ja da se napijem...Uzmem onu flajku Vranca i celu stucem za pola sata.Posle svi izadjemo napolje i naidjem na ortaka i odemo ja i on na neku fensi zurkicu kod nekog ortaka iz kraja(inace kod njega 70% riba i 30% likova).Kod njega se ispovracam ko covek(ali u WC-u [:D] )i posle odemo do nekog kafica u kraju.Opet ispegliram(i to 2x)i vratim se kod tog ortaka i zaspim tamo...Vratio sam se gajbi u pola 6 i odma zadzonjo.Sad se kajem sto nisam otisao sa devojkom na zurku,ali sve u svemu bila je ovo dobra nova godina

P.S Srecna Nova 2006 i sve najbolje u novoj godini

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Ma i ja imam strashne tripove, ne znam da se to od sinoc zaista dogodilo ili sam sanjao :P

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Meni bilo lepo, bio sa brdo ljudi iz shkole na zurci na Karaburmi negde, devojchica isto, nisam popio kap alkohola, malo smo pushili travke (malo [:)]). Kasnije otishlo nas 7-8 do Duff-a na has, pa posle kod ortaka u stan, do 9. Jedino shto mi nije jasno je: kako sam ja ustao ovoliko rano...? Sve u svemu, dobra nova, dooobra...

Link to comment
Share on other sites

meni je isto bilo super,prvo smo otisli u neki kafic tamo se naljokali od tequile a od ponoci uzeli da pijemo shampanjac (neki najjeftiniji^^),posle smo otisli u drugi deao grada dok je padala kisa i tako smo se svi otreznili pa smo onda morali o5 da pijemo :).Zadnjeg dela veceri/jutra se ne secam bas najbolje, samo znam da sam se potukao sa nekim likom i da je onda masu ljudi uletelo i vise se nicega ne secam,ali najvaznije je danemam nikakvih modrica :)

Link to comment
Share on other sites

strasno prvo su moji ortaci natovarili jednu budalu od devojke da sam iz italije kao da zivim tamo i onda me je smarala zlo dugo a posle je jedna glupaca dosla i zagrlila me i pocela da place a neznam ni ko je jebote i daje mi moblini kao vidi a ona primila poruku od decka poruka:"e ja tebe vise nevolim nemam vise osecanja prema tebi volim i sad neko ime katarina tako nesto i na kraju CAO"ma nije nesto slabo bilo riba lokas extra popio sam do 12 flasu visikaja i ono bilo mi dobro ali sam se sjebo pa sam popio 11 sinalco engergisa i 2 red bulla u podne sam lego znaci drhto sam u 8 sam doso kuci i od 11-12 ono pre podne sam trazio na internetu kako oni bude usporavaju srce da vidim :) kako mi je lupalo skenjo sam se sve u svemu trebo sam otici kod mog razora.....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ajd da zavrshim topic, poenta je da smo varili, sniffovali poppers i odvalili se pre novaka u tom klubu. Onda standard ljubljenje ovo ono, i nekako ostanemo tamo od 4. I sad od 4 sata pa do 6 smo ishli peshke po gradu, i sreo sam jedno 15 ljudi koje znam, a sad ne znam dal je to stvarno :))

Props za djuka, hakulu, evila, morfa i wulfmena, njih se secam dobro :))

i za fitju i menku, mada njih nisam sluchajno sreo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo vratio sam se,e sada ovako:

Bili mi kod drugara u kuci nas jedno 8 i tu ono pili,ubili se i onda ajmo do centra,tamo na stanici dok bus nije doshao neke ribe navatali i sprdali se sa njima,pa onda do centra,u busu napravili haos ja i drugar,tamo stigli,tamo smo se svi pogubili svako otishao na svoju stranu,onaj V.G pevao nesto,ono za plakanje,nego jebo njega,extra je vatromet bio tako bili do 1 tamo,ribe idu po ulici i cestitaju ti novu godinu,ljube te itd,znaci 1000 likova mi je cestitalo novu godinu,ne znam ni ko su ni sta su,onda pesaka iz centra do naselja isli po ulici ja i yuri i josh jedan lik tako deremo pevamo,sve sto nam je padalo na pamet,na naselju sreo neke drugare iz osnove cestitao im novu,vratili se kod drugara u stan tamo se onda odvalili od alkohola i ono u 7 otishao kuci i legao da spavam,cak smo oko 8(31.12.2005.) jednom liku na 2 spratu iznad sa polu dinamitskom petardom razbili staklo od terase :)),ma sve u svemu bila je extra nova godina!!

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Zanci krenemo na warmup oko 20.00,upadamo na neku zurku 21.00,u 22.00 vec pokidani od alkohola pocinjemo da brojimo ispale riba....i na kraju ja mom drugaru namestim moju sestru...krecemo kuci i usput lomimo sve sto se moze polomiti...4.00 idemo kod mene da doruckujemo drugar pocne nesto da me tovari i ja uzmem noz i ubodem ga 3 puta u stomak i jednom u nogu(serecom mnogo plitke rane)...idem da spavam,danas se budim,a on me zove i kaze "Koji ti je kurac bio...".. [:D]

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

Evo vratio sam se,e sada ovako:

Bili mi kod drugara u kuci nas jedno 8 i tu ono pili,ubili se i onda ajmo do centra,tamo na stanici dok bus nije doshao neke ribe navatali i sprdali se sa njima,pa onda do centra,u busu napravili haos ja i drugar,tamo stigli,tamo smo se svi pogubili svako otishao na svoju stranu,onaj V.G pevao nesto,ono za plakanje,nego jebo njega,extra je vatromet bio tako bili do 1 tamo,ribe idu po ulici i cestitaju ti novu godinu,ljube te itd,znaci 1000 likova mi je cestitalo novu godinu,ne znam ni ko su ni sta su,onda pesaka iz centra do naselja isli po ulici ja i yuri i josh jedan lik tako deremo pevamo,sve sto nam je padalo na pamet,na naselju sreo neke drugare iz osnove cestitao im novu,vratili se kod drugara u stan tamo se onda odvalili od alkohola i ono u 7 otishao kuci i legao da spavam,cak smo oko 8(31.12.2005.)  jednom liku na 2 spratu iznad sa polu dinamitskom petardom razbili staklo od terase :)),ma sve u svemu bila je extra nova godina!!

ne lazi pacove :) nisu nikakve ribe dosle :) yurica je potvrdio :) hehehe btw highli i mene si video kako se nesecas ?:)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

tebe nisam, tolko odvaljen nisam bio :))

a i svi znamo ko je bio mrtav vec u 22h, bax poslao poruku :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne lazi pacove :) nisu nikakve ribe dosle :) yurica je potvrdio :) hehehe btw highli i mene si video kako se nesecas ?:)

Aj cuti keve ti kada nisi bio,a ti si mi kao popio 12 energisa i 2,3 litre vinjaka i jos stosta i kao nije ti bilo nista,daj bre neseri!!Ja ni nisam rekao da su ribe dosle vec da su neke bile na stanici kada smo isli u centar!

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Aj cuti keve ti kada nisi bio,a ti si mi kao popio 12 energisa i 2,3 litre vinjaka i jos stosta i kao nije ti bilo nista,daj bre neseri!!Ja ni nisam rekao da su ribe dosle vec da su neke bile na stanici kada smo isli u centar!

opa video si ribe na ulici bahato :))))))))) btw popio sam engergisa 12 sigurno a viskija 1 litru ne vise

btw gogo ma nisam hteo da idem u pariz zvali me ali sta ces novi sad je to... razumes me :) ustvari ne posto ti zivis na selu pored novog sada :)

highli ja neznam o cemu ti pricas dokazi :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...