Jump to content

Koji heroj najslabije kripuje


Pishkavac

Recommended Posts

najlosije kripuje ezalor pogotovu kada ima beskonacni illuminate oko 6-9 levela ^^

ali zato na kraju troll pravi pichkolom

njemu nabudzim satanic , sange i yashu i stygian desolator i manta style... zamislite 3 trolla koja se hrane , prze manu i usporavaju

ako skupim pare kupim i maelstorm pa to pravi jos jaci pichkolom

sto se tice drow rangerke, njoj kupim mask of madness i zabodem se u neki lane

Link to comment
Share on other sites

e a jel ste vi nekad culi za blink strike ?! no nebitno po meni najteze kripuju heroji tipa rasta (racunam kripovanje kripova ne heroja : )) , lion , i u opste range heroji kojima je mali dmg u startu , naravno i pudge jako lose kripuje dok ne dobije neki lvl

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

e a jel ste vi nekad culi za blink strike ?! no nebitno po meni najteze kripuju heroji tipa rasta (racunam kripovanje kripova ne heroja : )) , lion , i u opste range heroji kojima je mali dmg u startu , naravno i pudge jako lose kripuje dok ne dobije neki lvl

po meni najloshije kripuje mejden, ima novu koja kosta josh malo pa 200 mane i frostbite koji sluzi za dizejblovanje heroja. Rikimaru na 7-om lvl-u sa prezervansom se ubija od farmovanja, samo blinkstrajk na svakog jebenog kripa, cd 5 sec, mada master u ciscenju kripova kod skrdza je krobelus, dok kod sentinela je tinker, naravno kad su 7mi lvl sa eulom u inventaru.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest kli[c]a

njemu nabudzim satanic , sange i yashu i stygian desolator i manta style... zamislite 3 trolla koja se hrane , prze manu i usporavaju

,

Da li si ti video slucajno orb effect doesnt stack

lol

Najlosije kripuju ogr jer ima mali hp i melee je

Link to comment
Share on other sites

o cemu vi pricate ;D

pa heroj kripuje onoliko dobro koliko dobro tiigras

pudge je extra po meni od melle heroja zato sto ima brdo dmg paje svaki krip njegov

ali pala wtf bre

dada i oglasio se covek, 30-ti minut partije, troll je uspeo da sklopi mael , threads, 2 brejsera i demon edge, dok paladin josh uvek ima cizme, meku , null i 10 clarity poushna [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

e ali i tu postoji jos par tripova sa melee herojima jer ne nanose dmg pravilno , mislim nanose dmg na sredini udarca ili pri pocetku udarca(ne mislim na skillove tipa backstab kod rikija koji se nanose pre samog udarca) tako da nikad nisam siguran da li ce da mu skine dmg pre nego sto lupe kripovi ili posle , sa takvim herojima mi obicno lose ide kripovanje barem dok im ne nabudzim neki dmg pa pocne da me boli uvo da li cu udariti pre ili posle kripova ^^. Za ogre magia se slazem da lose kripuje ako ne uzima bloodlust. sto se tice heroja koji dobro kripuju gost je zaboravio da napomene neizbeznog ezalora koj moze da na lvl 6 skuplja kesh sa 2 lejna ... a rekao sam da pudge lose kripuje pri pocetku bas iz gore navedenog tripa , nikad ne znam kad ce naneti dmg. Inace po meni najbolje izbalansirani heroj po pitanju kripovanja i opste korisnosti su verovatno broodmother i lancer

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Mene jako nervira kripovanje sa Leoricom, i Razorom, bar dok, kako Tesla kaze, ne nabudzim dmg. Nikad ne mogu lepo da se iscopavim... Isto ne volim da kripujem sa Naixom, jer ima mali dmg na pocetku, pa je tesko iscopaviti se, a i takodje se ne isplati previse se copaviti, jer moras da bijes kripove da bi se lecio, pa mi je malo smorcina... A posle kad kupis sekiru (npr za s&y ili avatara), i malo se zamastis, samo attack ground, i molis Boga da ti se kripovi ne iscopave za pare...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

po meni nevermore najloshije kripuje :)

greshis shinko ^^ nevermoru nataknes midasa i uzimas sve pasivne sto ima i da vidis kako do 8-9 lvl-a imas 150dmg+ :)))

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

S tim da igrash 1 vs 1 jer 5 vs 5 ces tesko imati midash do 8 levela...

Do 8. levela cesto imam messera, pa ti vidi... To je nekih 20 min igre. Po meni ako ne napravis midasha do 10. levela, otprilike ga ne treba ni praviti, isto ko i dagon...

greshis shinko ^^ nevermoru nataknes midasa i uzimas sve pasivne sto ima i da vidis kako do 8-9 lvl-a imas 150dmg+ :)))

Nemoj da te tako napali, zajebava.

A sto se tice topica, samo mi sklonite betmena s ociju, ne volim ni vipera, ali s njim mi bar nije frka da kasnije igram, a betmena ni u jednoj situaciji ne volim previse... Sa sirenom je isto gadno, ali bar znam kako da je prekrmacim...

Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...