Jump to content

U.S. vs EU servera


djukares

Recommended Posts

vidi ako jos nisi otpakovao pa zameni pa cak i uz dopatu isplati se

gl

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Lag ti je na ADSLU 180-300

Kako kada i do sada nisam video ni jednog srba na serveru i veoma sam nostalgican :)

enivej ubaci me na MSN: Boki@ff.bg.ac.yu

Edited by MadDog

-------------------------------------

|This Message Was Powered By MadDog|

-------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

lol maddog...josh nisi nabio maga na 60..ccc sramoto :))Poenta priche je...ako uzmesh americku verziju dobijesh americki cd-key koji samo radi na americhkim serverima...ako uzmesh evropsku dobijesh evropski cd-key koji radi samo na evropskim serverima...ali ti mozesh da igras na oba servera tako sto promenish u fajlu u wow folderu umesto checkservers.us u checkservers.eu(ili tako neshto videcesh vec)>>> naravno ne mozesh da igras na onoj drugoj verziji ako nemash account na toj drugoj..e jbg ko sad ne razume nek se ubije :D

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

lol maddog...josh nisi nabio maga na 60..ccc sramoto :))Poenta priche je...ako uzmesh americku verziju dobijesh americki cd-key koji samo radi na americhkim serverima...ako uzmesh evropsku dobijesh evropski cd-key koji radi samo na evropskim serverima...ali ti mozesh da igras na oba servera tako sto promenish u fajlu u wow folderu umesto checkservers.us  u checkservers.eu(ili tako neshto videcesh vec)>>> naravno ne mozesh da igras na onoj drugoj verziji ako nemash account na toj drugoj..e jbg ko sad ne razume nek se ubije :D

Jes, srrr [8D] znaci, kad budem otvarao nalog, prvo promjenim u fajlu na EU, i onda sam 100 % EU vitez ... to mi se svidja, bas to sam i htjeo ... yebes amere, ne znam ja bas toliko dobro engleski [:I] ... ovako mogu se sa ostalim haking english koliko - toliko pregovarati

Link to comment
Share on other sites

Jes, srrr  [8D]  znaci, kad budem otvarao nalog, prvo promjenim u fajlu na EU, i onda sam 100 % EU vitez ... to mi se svidja, bas to sam i htjeo ... yebes amere, ne znam ja bas toliko dobro engleski  [:I]  ... ovako mogu se sa ostalim haking english koliko - toliko pregovarati

alo kralju :) kako si to uspeo da skontas ?!

ako si kupio USA Ver. igraces US Ver, samo ti kaze da u slucaju da imas EU verziju mozes opet da igras na US Serverima ako promenis gateway u umesto EU stavis US.

ali nemozes sa kupljenom US Verzijom NIKAKO da igras sa europom :)

Tako ako budes pravio lika dodji na sargeras ( Horde ) i ubaci me u listu themaddog :)

poz !

-------------------------------------

|This Message Was Powered By MadDog|

-------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Posted Yesterday, 11:51

  nisam, smor :) igram vec 6 meseci i idalje nisam uspeo da nabudzim 60 ! ali samo sto nisam samo sto nisam...

OMG pa u normalnim(nema obaveza znaci 18 sati wow-a) uslovima ti treba 10 dana za 60lv

woah... no way :)

meni pise da sam igrao oko 16 dana, i totalno sam siguran da nema sanse da za 10 dana dobijes 60 :)

-------------------------------------

|This Message Was Powered By MadDog|

-------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...