Jump to content

svinje ili papuche


Recommended Posts

sad vidim pocinje prozivka neke svinje tamo vamo, svinje ste al ne mozemo bez vas i sl i sl... i pade mi na pamet sledeci topic:

velepoznato je da sto si gori prema zenama da su one 'ludje' za tobom. ako se ponasas da ti do nje nije stalo ona ce iz sve snage pokusavati da to promeni! zasto? pa moje misli idu ovako: /zena/-najlepsa sam, najzgodnija, imam sve, ma extra izgledam, zasto me on ne vidi!?!? e to ne moze tako!!

i opet, velepoznato je da ako si papuchar (a time mislim bebice, dushice moja najlepsa sve cu da uradim za tebe) prema zeni, ona ce da te gazi maximalno, varace te i sl.

sto si bolji, ona gora!?

zene niko nikada nije mogao da provali kako razmisljaju i niti ce iko ikada moci.

pricajte sta imate na ovu temu. mislim da ce biti zanimljiva, ipak je jedna tema na oba pola al nemojte samo da se krljaju gluposti ko na svakom topiku gde se ne zna ko pije a ko placa.

muski, u kakvu grupu muskaraca vi spadate?

zenski, kako vi volite muskarce da vas tretiraju i sl?

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj idi na neki drugi forum pls.

Idi na neki o bosancima koji se ruzno oblace.

[:D]

elem... ja spadam pod papucare... (jes da postoji prag tolerancije al ono) na devojke sam slab... :/

mislim nikad ne bi udario devojku/zenu, da kad se setim tih tripova koje neke imaju... tipa zovesh zovesh i ne javljaju se... i onda tokom tog dana pozovesh josh dva puta... pa sledeci dan i onda prestanesh da se cimash jer kontash ma sha se smaram sa dilejom... i posle dva dana zove i kao pa shto me ne zovesh... [?]

mada ne racumem to ne javljanje na pogani telefon... xx puta mi se desilo to ne odgovaranje na mob, sha to radi ... ceznja ovoono... (iskreno to mene nervira) vishe volim kad bi mi devojka rekla u lice/preko moba smarash budala si kreten tralallala nemoj vishe da me zovesh nego to neko zavlacenje uvlacenje izvlacenje... bah

sho si bolji to su gore, mada sebe necu da menjam i ne zelim da se ponasham ko pacer... joj kad vidim to silno podjebavanje tih devojki od strane nekih klipana a one se onako smeshkaju pa nemojjj aaa hihihihi... mada... wtf. dobro dobih odgovor na to svoje pitanje koji ce meni k. taka neka... a da uprznjavanje jedne potrebe [:I]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

eh... zar u swemu ne bi trebao da postoji neki kompromis... zashto ici iz krajnosti u krajnost? po meni bi u medjuljudskim odnosima zensko-mushko trebala da se nadje zlatna sredima... mislim, malo smara kada ti mushkarac swaki dan ponawlja koliko te woli i ono obasioa te paznjom kao da si poslednja na swetu... isto tako ne walja kada se ponasha kao 100%-tna stoka, kao da ne postojish i tome slichno... isto to stoji i za nas zene... Zlatna sredina i stwar reshena...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam, sto bi bajp rekao, neki balans. mada malo vise naginjem na onu svinjastiju stranu nego na papucharsku. obozavam da se svajdam sa devojkom, uzivam u tome, ljubomoran sam strasno, izmisljam neke price, cesto se nadrkavam i glumim loodilo. al opet, nekada znam da budem toliko nesvakidasnji, toliko nepredvidiv, dobar i znam da se uvucem pod kozu.

mislim da je najbolje malo voleti pa malo ne i ponavljati ciklus...

Aj idi na neki drugi forum pls.

Idi na neki o bosancima koji se ruzno oblace.

druze, necu da se raspravljam sa tobom, rekao sam ako nema niko nista pametno da kaze neka ne postuje... i gotovo, zaobidji ovaj topik svaki put. nije tesko NE kliknuti mishem. lakunoc

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

neam pojma....missim da sam korektan do neke granice....jbg nisam majmun za setanje....a sto se tice papucara....tu dosta utice i vaspitanje roditeljsko....imam ortaka za koga znam provereno da ce da bude papucar i bas mi ga je zao....al ne znam kako da mu pomognem.......jbg.....mozda se vremenom popravi.......

Link to comment
Share on other sites

bah... to pretvaranje i ostali shit je nekako rsmo, normalno ponashanje... i ne ulagivanje itd vec ono shta iskreno osecash prema osobi...

mislim to nadrkavanje itd itd bah koji ce to nekom u zivotu... sha zivot je zanimljiviji ludilo ovoono... bah

( [;)] )...

zashto ima tako malo mushkaraca koji tako normalno razmishljaju?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

mojne se wredjamo :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

hm misim da tu kod mene stoi jedna druga stvar.

recimo.

mogu da e volim. mogu i da budem papuca. mogu da se "spustim" (i figurativno i onako drugacije ;p).

al.

postoi ona tacka gde dolazi stadium u kojem ugrozavam ljubav prema samom sebi.

i to nie ono kao "narcis" volim samog sebe. egocentrik i slicno. prosto.

volim sebe. cenim sebe. sve sto pregazi taj deo ugrozava mene kao licnost.

odnosno. prestaem da bivam osoba koju neko drugi moze da ceni i postuje.

to je nesto sto niko sebi ne bi trebao da dopusti. ni zbog jedne osobe. a osoba koja te dovede do te tacke prosto nie vredna tvoe "ljubavi" or whatever. (klise).

uvek ima ona. ko ce da te ceni ako neces samog sebe. u kojoj ima istine.

e sad. druga e prica sto sam se hiljadu puta opekao i nisam poslusao staru bosansku :

"ko se jednom u mleko opece, taj i u jogurt duva."

ja i dalje duvam kurac. kolko god da se opecem. ebiga.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...