Jump to content

SBB vs Tech.


byte

Recommended Posts

Zato gosu playeri ne igraju na tim raspalim serverima...99% igraca na tim serverima su paraplegicni noobovi sa 0.001 grama mozga,...serem po njima .... ja udjem napravim skor na infernu 48-0 i sledecu mapu pocnu da mi vredjuj kevu,oca itd...nije bitno ali ako saznam da je neko iz ns-a a da me vredja prste cu mu odseci i nahraniti njegovu kevu njima...

Link to comment
Share on other sites

Da da .. kao sto sam ti vec rekao Devile na serveru .. nick mi je Jinzo na SBB i Tech serverima (mislim da me se secas)

Iskreno me boli k.. za te servere vase, gde kad udje covek i napravi dobar skor ili kad ga usere hed .. javi se odjednom neki debil ... ppg.Sanja ili ZaReZ sa pricom "gasi citove majmune","speed hack koristis","iskljuci wallhack picko"! Mislim ljudi igram da se opustim ali uvek prsnem kao sto si i mogao da procitas na serveru ..

Jedino mi je krivo zbog brata .. posto igram od njega iz KG-a, i vracam se za nis za koji dan a tamo ne igram cs preko neta vec samo u lanu rekreacije radi. I onda kad mi se desi ovakva glupost sa kretenima, iznerviram se ako me razumes !!!

Razumem te bolje nego sto mislis, zato sto se to i meni desava...

Samo na ovom serveru imam admina i ljudi znaju da nisam chiter(dobro ne bash svi), znaci iste stvari se meni desavale i na beotelu i na tehnikomu... ako ces da igras lepu igru dodji uvece na sbb i neces dobiti ban to ti ja garantjem bar dok sam ja tu...

Link to comment
Share on other sites

Zato gosu playeri ne igraju na tim raspalim serverima...99% igraca na tim serverima su paraplegicni noobovi sa 0.001 grama mozga,...serem po njima .... ja udjem napravim skor na infernu 48-0 i sledecu mapu pocnu da mi vredjuj kevu,oca itd...nije bitno ali ako saznam da je neko iz ns-a a da me vredja prste cu mu odseci i nahraniti njegovu kevu njima...

To jese vredjaju al da vredjaju kevu , caleta, to jos nisam dozevio !

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

hehe, dobro ..... ajde sad se zna ...

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

lol :) primljeno k' qu... :}

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

e ekipo,nov sam,jos se nisam nikad ni kacio, pa da pitam kako to ide kad si preko sbb-a. jeste vi svi na flatu? ja sam pripaid,kupujem one pakete,pa me interesuje jel ide protok kad se igra ili se to racuna ko da je u lanu? tacnije interesuje me jel ce mi skidati megabajte,ke da surfujem ili je igranje za dz. ko sto je nekad bio onaj game i chat mode za dz.?

tnx unapred

Link to comment
Share on other sites

e ekipo,nov sam,jos se nisam nikad ni kacio, pa da pitam kako to ide kad si preko sbb-a. jeste vi svi na flatu? ja sam pripaid,kupujem one pakete,pa me interesuje jel ide protok kad se igra ili se to racuna ko da je u lanu? tacnije interesuje me jel ce mi skidati megabajte,ke da surfujem ili je igranje za dz. ko sto je nekad bio onaj game i chat mode za dz.?

tnx unapred

Kolko ja znam trosi se ne nesto puno al se trosi. U principu svaka komanda koju ti zadas tastaturom(nek je pomeranje, pucanje bilo sta bukvalno) je neka informacija koju server obradjuje i naprimer pokrene te. Sad kolko counter trosi mb-a na sta to vec ne znam :).

Link to comment
Share on other sites

milim da nije puno,,, :||| raspitacu se pa cu ti kazem,

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...