Jump to content

Ameri paljevine...


Recommended Posts

a sky igrao na 300 pinga i kusur, kinezi imaju ochajne veze prema ostalim gateway-ima, i na aziji imaju oko 80-100 pinga..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da taj axslav nije nistha posebno, gledao sam pre jedno mesec dana replay u kom ga je insomnia opro za 10 min. Pretpostavljam da je sky imao veliki ping, pa zato nije mogao da igra kako treba, ali je zato u LAN-u (wcg) pokazao shta zna. Kad axslav pobedi grubby-ja, onda cu reci da je bolji od sky-a.

Btw, trebalo bi da mu poshaljemo ghosta da mu pokaze kako se igra sa mk.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

a sky igrao na 300 pinga i kusur, kinezi imaju ochajne veze prema ostalim gateway-ima, i na aziji imaju oko 80-100 pinga..

ja reko nije ga odvalio,al kad vidjoh 300ms znam kako mi je [V]

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

axslav nikad nece biti bolji od sky-a... sky je samo trebao da izgradi arcane tower na pocetku i ovaj sa harrassom ne bi mogao nista, axslav je ocajno odigrao (realno) pustio dve archerke da umru na pocetku, pustio jos gomilu jedinica da umre,a opet nije izgubio... dok panda izdivlja lvl 3 breath = gg bilo koja vojska... samo mk + bolt moze vs toga, umesto nage...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

axslav nikad nece biti bolji od sky-a... sky je samo trebao da izgradi arcane tower na pocetku i ovaj sa harrassom ne bi mogao nista, axslav je ocajno odigrao (realno) pustio dve archerke da umru na pocetku, pustio jos gomilu jedinica da umre,a opet nije izgubio... dok panda izdivlja lvl 3 breath = gg bilo koja vojska... samo mk + bolt moze vs toga, umesto nage...

bolji je bloodmage umesto toga, samo syphon i punish am-a za watere, i naravno 1-2 arcane tower-a u bazi, sto se tice izgubljenih arcera, elfu se moze... i meni bi pucao kurac da mogu da lecim i punim manu mk-u na farmicama [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ali ameri casrski 2 su se ono pobunili i rekl ida je ovog lika usralo da na lanu za 100% konectracije sky bi presao preko njega a ostali svi ma de bre axslave rula bre jedina nada amerike KREATIVAN je pazi prvi panda pa da je ovaj iole skotovo to se odma tower rushuje i zavrsava jel lvl1 panda nema nista vs tower rusha :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ali ameri casrski 2 su se ono pobunili i rekl ida je ovog lika usralo da na lanu za 100% konectracije sky bi presao preko njega a ostali svi ma de bre axslave rula bre jedina nada amerike KREATIVAN je pazi prvi panda pa da je ovaj iole skotovo to se odma tower rushuje i zavrsava jel lvl1 panda nema nista vs tower rusha :)

hajli, izvini sto poredim tebe i vladicu, ali...

master_of_the_obvious.jpg

...ipak imate nesto zajednicko [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

to jest samo vidi ping :)

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...