Jump to content

uplata, problem...


GiDrA

Recommended Posts

Sada sam bio u Raifeissen, i rekli su mi da mi nista nije skinuto, ali da mi je na rezervaciji 12.99 evra, koliko i kosta 1 mesec pretplate za WoW. Takodje su mi rekli da je rezervisano 1.12., a to je cetvrtak, kada ja i jesam pokusao po prvi put da uplatim.

Pozdrav

Ne znam stvarno sta se desilo,uglavnom su mi pustili acc u rad i zakazali skidanje 13e za danas, nadam se da mi nece skinuti kao sto su mi obecali u mailu koji sam dobio od podrske, zato sto su mi vec jednom bilovali, i zamisli molim te kazu mi u mail da se sve to desilo zato so sam upisivao pogresne podatke u mesto za broj kartice WTF ??

Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno sta se desilo,uglavnom su mi pustili acc u rad i zakazali skidanje 13e za danas, nadam se da mi nece skinuti kao sto su mi obecali u mailu koji sam dobio od podrske, zato sto su mi vec jednom bilovali, i zamisli molim te kazu mi u mail da se sve to desilo zato so sam upisivao pogresne podatke u mesto za broj kartice WTF ??

Sada sam i ja dobio mail od njih, da je kao moja banka odbila skidanje para sa kartice. WTF ?

Zato sam sada kupio game card i nadam se da nece biti problema [:D]

Jos ako i oni uspeju da skinu sa kartice to ce biti tri meseca igranja.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

vojvodjanksa banka ... visa internet se zove kartica po meni bolja je od virtuon jer ne moras da ostavljas depozit od 20 e nego samo das 200 din da ti je izrade i uplatish 20 e koje mozes odma i da prosledish dalje...

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

E znate sta da im sisten ne radi evo ja cu vam potvrditi....

Prvo 3.dec mi isteklo 4.dec uplacujem.... U toku noci oko 22:00 stie mail od blizzarda....

Greetings,

thanks for your interest in World of Warcraft.

In order for us to further process the payment on your account, we need to know some information about the card used for payment.

How many accounts are you paying for? If more than 1, how many and how come?

Did you try only with 1 credit card? If no, why?

Is your bank account based in a country other than that in which you reside? If yes, why?

Did you change the expiration date on any of the attempts? If yes, why?

Regards,

Poiwot

Blizzard Entertainment Europe

Billing Support

Posle toga ja vidim odmah u acc menagment nije prosla uplata???!?!?!?!?

Ja odgovorim na mail... Posle pise uplata ce proci 5.dec?!?!?! ok nista sutra dan opet uplata nije prosla znaci 6.dec i pise 7.dec procice uplata preko banke.... Danas evo vec je 4 ujutru i 52 minuta 8 decembar meni do sad frozen account a ja se igram i boli me savrseno kurac...

Ja sam im na mail odgvorio inace kartica je iz Italija Visa Electron... I sa njom sam prosli mesec uplati kao i da sam tu karticu koristio stalno za sve preko interneta.

www.wow-europe.com

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...