Jump to content

turnir u ns worldnet


Pishkavac

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Ali lol ne verujem sta cujem... Mozemo u kesh da igramo anytime ako mislite da ste bolji nije frka

2.Kad ste imali 4-0 leba vam, znam samo da od svih dota nightova otkad dolazite jednu partiju(ili 2 nisam siguran) ste uzeli vs Cp6uja , a mojoj ekipi 0... Za ostalo ne znam.

Sta da pazim sta pricam ? Ja govorim cinjenice, ako vam se ne svidjaju vash problem. Nikog nisam vredjao itd.

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

Jesi ti normalan ?

Da objasnim ovaj post iznad :

Kacani NEMA TEORIJE da bi prosli grupe i da im je Bog sedeo kao 5-ti igrac, jer jednostvano su mnogo losija ekipa od copavaca i toxica, tako da i ako bi pobedili catacombe, opet bi bili 3, i ispali... Jel sam u pravu ?

Ja cenim to sto su se pojavili jer bi nam inace propao taj mali turnir zato sto druge ekipe nisu dosle, od kojih jedna opravdano(likovi sa klise sto su trebali da dodju su dobili batina i trojica su bili u bolnici taj dan)

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

true :)

izgubili su na turu sa

sentinel(kac) kentaur panda cica krstitelj gorgon i vestica (ja mislim nisam siguran)

scourge (copavci) repickovan visaz , repickovan terorblejd repickovan bonty repickovan magnus , i plavi bolter ....... sta reci vise

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Lepo su te ljudi zvali u Deus na tur ali niste smeli da idete (jel im niste dorasli)

GG and HF

hehe slazem se sa covekom , nubovi i pickice iz nsa ha ha

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

1.Ali lol ne verujem sta cujem... Mozemo u kesh da igramo anytime ako mislite da ste bolji nije frka

2.Kad ste imali 4-0 leba vam, znam samo da od svih dota nightova otkad dolazite jednu partiju(ili 2 nisam siguran) ste uzeli vs Cp6uja , a mojoj ekipi 0... Za ostalo ne znam.

Sta da pazim sta pricam ? Ja govorim cinjenice, ako vam se ne svidjaju vash problem. Nikog nisam vredjao itd.

Garant 2, nemoj da lupas glooposti! :P

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

daj mi nick na bnetu mi mozemo da hostamo ocu jednu partiju protiv vas

platoplus-jabre

-dzo

-xzar

-lol

-fata

-goust

jabre ti znas da se dota igra 5 v 5 ? ^^

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

jabre ti znas da se dota igra 5 v 5 ? ^^

ili ne racuna sebe [:D]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

1.Ali lol ne verujem sta cujem... Mozemo u kesh da igramo anytime ako mislite da ste bolji nije frka

2.Kad ste imali 4-0 leba vam, znam samo da od svih dota nightova otkad dolazite jednu partiju(ili 2 nisam siguran) ste uzeli vs Cp6uja , a mojoj ekipi 0... Za ostalo ne znam.

Sta da pazim sta pricam ? Ja govorim cinjenice, ako vam se ne svidjaju vash problem. Nikog nisam vredjao itd.

Slusaj ti nakazo raspala da ti ja objasnim neke stvari!!!!!!!!!!!

Ja igram dotu onako iz razonode i nemam pojma da je igram,na turnir sam dosao zato sto woodoo nije ima koga da zove!

A kad sam vas video sve mi je bilo jasno:pola vas nosi naocare,svi ste pogrbljeni,oci buljave ... mislim sta reci! Ja sam posle turnira rekao svaka vam cast bolji ste,tu nema nikakve dileme,a ti se tu hvalis kao da si osvojio ligu sampiona!!!

Ako je tebi to smisao zivotu onda ne znam da li treba jos nesto da dodam.

Gledao sam kako igraju momci iz BG "deus" i "plato" mislim ne da im niste dorasli nego im niste dorasli!!! Pa gotovo sam siguran da ce vas ove moje kitice iz Kaca oprati prvom prilikom!!!!

Toliko aj uzdravlje

Link to comment
Share on other sites

1.ovo je neka varijanta ja jebem nakvarcane plavuse i ribe drkaju na mene

samo mi reci kakve to veze ima dali nosi naocale i dali je buljav

2. slazem se da niko nikom netreba da kaze da je losh...

3.kada neko se hvali i govori kako je dobar etc... onda mu kazi da je losh slazem se da se kacani nisu palili ....

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Slusaj ti nakazo raspala da ti ja objasnim neke stvari!!!!!!!!!!!

Ja igram dotu onako iz razonode i nemam pojma da je igram,na turnir sam dosao zato sto woodoo nije ima koga da zove!

A kad sam vas video sve mi je bilo jasno:pola vas nosi naocare,svi ste pogrbljeni,oci buljave ... mislim sta reci!

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

ispravka , ne igrate : ) ispostavilo se da imam sta da radim u petak i subotu uvece , tako da se to odlaze za nedelju : )

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Jao brate ti stvarno volis da lazes. Kada smo zavrsili partiju vi ste doshli do nas da nam kenjate kako ste nas razvalili itd.Pa ovo ono ko je onaj noob koji je igrao sa ner.asasinom , a lazes kada kazesh da smo pisali da nas zavrshite tokom cele partije.To je napisao Kelso i to kada su nam pale 2 barake koliko se ja secam.Svejedno misli ti shta hocesh a meni tako puca jaje shto vi mislite da smo noobare kada igramo dotu for fun.A nismo se ni u jednom mecu palili .... Igramo sa vama i idemo na taj dota night da bi naucili neshto od vas boljih ekipa a vi nas tu vredjate?!Meni ste ono OK nemam nikakvo posebno misljenje o vama , ali igrate dosta bolje od nas kao i ovi zekini.Zato gl hf u petak vs Deus.

Link to comment
Share on other sites

Losmi posto si jako bezobrazan kacani dolaze sutra u "najjacem" sastavu (ne Full sastavu) da se na licu mesta malo "vredjamo"

Lepo sam ti reko da nas ne spominjes ali to izgleda nije dovoljno pa smo resili da da ipak dodjemo da se dogovorimo van ovog foruma.

Malo cemo da vas se igramo killovanja majmuncino glupava i corava

Link to comment
Share on other sites

kaunter, kaunter :)

-----

ispravka , ne igrate : ) ispostavilo se da imam sta da radim u petak i subotu uvece , tako da se to odlaze za nedelju : )

-----

Blago tebi, ja nemam :(

Zato cu da igram dotu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...