Jump to content

New SeT.VoOdoO_MaN replay pack!!!


Recommended Posts

Evo okachio sam nov VoOdoO_MaN-ov reppack.

Partije su veoma uzbudljive i ima puno zanimljivih taktika.

Sadrzhaj:

1. eLf_storY ( lvl 39 NE )

2. G2H.Perfect ( lvl 35 HU )

3. InT.Generalxxx ( lvl 35 NE ) 2 x games

4. ngt-infusion-vc ( lvl 37 HU )

5. NOQ_ON_IHQ ( lvl 41 NE )

6. Sal-Sal ( lvl 32 UD )

7. 3wD.MIDLE ( lvl 23 UD )

8. G.n.a.t.e.r. ( lvl 39 HU )

9. R.R ( lvl 39 RND )

10. Rammst1 ( lvl 28 UD )

11. rX.ImMoRtaL ( lvl 23 UD )

12. wtfwithme- ( lvl 15 RND ) Smurf

[:D]

LINK ZA DOWNLOAD:

http://z28.zupload.com/download.php?file=g...&filepath=11086

Bacite koje komentare u vezi replay-eva.

Meni su se mnooogo dopali !!! [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel te to on poslo da ga izreklamiras :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Lep pack. Ne bih da idem u offtopic, ali da li cu moci da uskoro ocekujem ghostov pack ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo pitaj ghosta????

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hahaha lol za partiju vs R.R. umro sam... "u wanna fight?" i samo dolecu frostovi [:)] inace ima lepih partija svaka cast.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

,Nov 22 2005, 02:45]Koji si bachje voodoomane :)

dada vudumen sabija, nego gogo, ovo "team warcraft" ispisano DRECAVOZELENOM!? bojom uopste se ne uklapa sa dizajnom, dok ledena boja slova Yeti sports i jebeni praistorijski majmun sa pingvinima, uopste ne idu uz pustinjsko narandzastu pozadinu [:D][:D]

edit: u prevodu, imash dizajnerski osetjaj u minusu, mogu misliti kakvi su ti bili radovi iz likovnog u srednjoj, njak njak njak [:D][:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...