Jump to content

Malo veci problem


Recommended Posts

Evo ovako poshto ja:

1. nemam war gajbi ( i ne mogu da ga imam duga pricha)

2. nemam kod koga da gledam repove

3. soc sam ( jbg studira se a ne radi se ) tako da sve pare shto ushtekam pre cu da dam na vezbu nego na gledanje repova jel tako?

...moj problem je - UNDEAD!

Ja sam sad Human a Elf i Orc mi nisu problem. Jebe me ud sa nuke-om i destrosima. Cak i kad ga dobijem van baze opet nisam siguran da li sam ga stvarno dobio jer moram da mu uletim u tu bazu gde imam osecaj da i jebeni graveyard puca :) Aj sad da cujem kako to rade npr. Inso ili Tod nije bitno ko god ili neko od vas. [:D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Pa ono classic. am+foots, pa posle rifle, priest, mozesh koji prdokopter vs distro, ili da probash sa papagajima kao ghost.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Brate idesh klasican bo na pocetku bez kule, kada budesh imao 25 populacije sa 3 foota, herojem i radilicama, lupish upg, to ce ti biti oko 2 min pre nego sto padne mrak. Idesh kripujesh za 3ci lvl, kada ti se zavrshi upg imash 2 opcije, da sacekash oko 300 drva kupish 3 kule i zabodesh exp sa 5 radilica, 4 grade exp a 5ta zabada shop ispred kula, ili mozesh da odmah lupish t3 i 2 gryph aviarija izvadish 4-5 ptica, kasnog drugog heroja, odbranish se od onog rusha sa 3-4 destrosa i 10 gulova i onda krecesh na grifone i tenkove. Neznam kako da ti objasnim do kraja, dosta je komplikovano posto morash da imash skroll u tom i tom trenutku i da imash workshop tad i tad , prosto receno taktika se svodi na branjenje od ranih destrosa i onda krenesh na tenk i grifon a ako ti izvadi bube ti izvadish jedno 5-6 mortara sa fragmentacijom.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa ghotom,klasika.Mada razmisli za kulu na pocetku,ne kochi mnogo tech,a vishestruko je korisna...Pravish je u trenutku kada nakon altara,barake i 2 farme budesh sakupio prvih 20 drva.Uklopi se sa ostakom bo-a,stim da ti treci footman neshto kasni,kao i tech za tih 20 drva(ne racunajuci da eventualno neshto iskripujesh sa militiom,onda i neshto vishe).Ono...na tebi je da procenish da li ti je potrebna ili ne.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih na tu cinjenicu,tebi karakteristicnu :),ali on verovatno ide na Arch"staklenog"Mage-a,tako da AT nije na odmet...

Edit:I da ne zboravim,ne slazem se da treba da vadi mortare,ako on krene knotru sa bubama.Mnogo su ranjivi,pogotovo zbog destrosa,zar ti nije logichnije da izvadi 2-3 knighta,nego mortare,mnogo je efikasnije,uz manje napora.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se svodi na branjenje od ranih destrosa ali sto puta sam uspeo na vreme da izvucem tenkice ali ih leech sa orbom ojadi. A shto se tiche expa to sam se malo puta usudio i malo puta je i uspelo ( protiv loshijih igracha naravno ). Nemojte da mi pricate bo u prvih 5 min jebote :D To znam. Probao sam i sa mk prvim nije ishlo loshe ne sme da pridje blizu creepa a kamoli tvojoj bazi :P Ali opet tu su josh dva puta brze izvuceni destrosi bash zato shto zna da mi ne moze nishta na zemlji , i imao sam brdo healinga i invulnerabilitija i sa mk i sa pl. Ne serem ja sad ud imba i ta sranja ali mi ne ide u glavu nabijao sam dobre igrache Elfove, Orcove i mirror a neki osrednji igrach ce me dobiti sa udom. Kao shto znam da je tebi problem vs Orca zato shto nemash Am i njegovu auru i vodene koji mnogo znache - jel nisam u pravu? ( samo shto mi am i vode protiv uda u kasnijim delovima partije znace samo meso i mana za njega ).

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

ma jok, meni je samo problem vs orka exp kad zavuce, posto u poslednje vreme ne pokusavam bez sexpa da igram.

inace mortar je keva vs buba, kad se ud zaleti na mortare sa destrosima, samo staff, tenkovi jebu, on zaleci destrosa i tad sve na licha....

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ako cesh iskreno meni je mass tier2,AM+MK plus gomila rifla,i kastera(prevashodno priestovi,i eventualno po koja soserka,sa iskljucenim slow,koji bacash po potrebi),uz dobar micro i pravovremeni expo dobitna kombinacija.Nakon shto dobijesh lvl3,morash da ga konstantno pritiskash,,otprilike znash kada pravi shta i pushujesh ga non stop,nedash mu da se razvije,niti da creepuje,dok ti polako masujesh vojsku.U nekom pogodnom trenutku,kada ti procenish da je takva situacija,creepujesh(ako vec nisi)natural expo,i podizesh expanziju.Kako kad,ako budesh imao zlata,dodash po neki upgrade za puske,i to bi bilo to.

Sushtina je kod ud,je da ga u ranoj i srednjoj fazi partije,maksimalno pushujesh jer time mu ometsh bo + ne dozvoljavsh da DK i lich budze lvl...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma jok, meni je samo problem vs orka exp kad zavuce, posto u poslednje vreme ne pokusavam bez sexpa da igram.

inace mortar je keva vs buba, kad se ud zaleti na mortare sa destrosima, samo staff, tenkovi jebu, on zaleci destrosa i tad sve na licha....

Tako je mene Fata zajebao...Ja coil na abosa a on bolt i 10 riflemana na Licha :)

Nego ovaj match up je smesan za humana,samo ljudi ne shvataju.

Uzmes AM+Foots na pocetkui creep,gradis footmane do 28/42 (toliko farmi gradis),posle zabodes 2 riflea i izadje MK,i odmah ides kod njega,AM ce biti skoro lvl 3 i kad mu udjes u bazu rusi shop i ne upgradeovane ziggurate (mnogo lako padaju a sjebu dosta).Kad krene da se "brani",samo bolt i 1 po 1 ghoula focusiraj i veruj mi nema leka za ovo ako dobro odradis.Zbog fajta sa ghoulovima nece imati drva za destrose,izvlacice abose,ti izvuci 2,3 sorcerke i GG.I uvek gledaj ako DKa pusti previse unutra neki sjajni focus :)

Link to comment
Share on other sites

Probaj ovo: izvuci prvog Paladina, kripuj dok ne dobijes lvl 3, zbudzi Holy Light na lvl 2 i shield na lvl 1 i uleti mu u bazu samo sa njim. Udaris jednom acoluta i bacis mu holy light i tako redom, pobices ih sve bez problema. Najbolje bi bilo kad bi mogao da se expandujes i ogradis rudnik kulama, i kad udjes u tier 2 pravi dragonhawk raidere, kidaju destrojere ko ludi. Footmenima fiendovi nista ne mogu ako si unapredio defend. Sto se tice baze, napravi 3-4 tenkica i sravnices mu bazu bez problema (dobri su i za destrojere). Ovu taktiku sam video odavno, ali i dalje je efikasna.

Link to comment
Share on other sites

To je ToD-ova taktika, igrao je protiv nekog uda na echou... Ide mnogo vise foota na pocetku, zabada 5 kule na expu i 5 u bazi (ko vladica [:D]), ulece udu u bazu sa invisom i pot of inv i ubija radnike.. ud pokusa exp ovaj ponovo, znaci ubio mu je jedno 20-ak radilica... i onda nesto slicno sto ghost radi, prdokopteri + tenkovi + grifoni i rusiiiiiiiiiiii...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam ljudi svaka vam dala. Iskreno mislim da najvishe pali onaj Zeroxov predlog da ga sabijesh dok josh nije jak. A ako tad ne uspe onda je u principu vec gg jer cu ja izadji ojadjen iz tog fajta i nema shanse da ga vishe stignem i po expu i svemu ostalom. Mada u pravu ste shto se tiche onoga - gadjash mu abose ili destrose i kad grune coil onda focus na licha ili cl. Najcheshce uspeva ali ako mu se obnovi cooldown za coil onda sam se ispalio shto sam mu svo to vreme gadjao licha ili cl. Probacu jednu ludu taktiku sa bolesnim focusom na dk prvenstveno - bolt, heal a pre svega toga banish ( bm kao treci heroj naravno, pa shta bude ). Ipak mislim da mi je najsigurnije gryphoni i tenkici (pogotvo na lt po 2 workshopa i 2 g.aviary-a ) i drzacu se toga za sad.

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Ako ides onaj t2 push sto sam tirekao,tesko da ces da izgubis osim ako se ne izretardiras tesko.Ako te "ojadi" u fajtu,nastavi da pravis rifle i opet attack na shop,nece sigurno omati drva za destrose.Plus nikako ne moze da ne prodje nuke,ako cim baci coil ti bacis bolt i sve posaljes na Licha (najbolja varijanta zbog toga sto nova ubija rifle).Moze da probas i expo sa dosta towera,i dragonhawkove sa am+mk+dr (sa silenceom na Licha)-ovo sam video od Skyja.

Link to comment
Share on other sites

E da slushaj ovo kako je bnet poceo da se baguje - prvo mi prijavljuje da mi ne radi shifra na "Grinder" acc, a onda posle 6,7 dana da uopshte ne postoji taj acc ( a kad ukucam stats ima ga :) neverica ). A druga stvar na ovom novom acc "Imbagrinder" pocnem sa 5-1 skorom sutradan se konektujem na net dobijem sledecu partiju i pishe mi 6-3 uzas [:(] Do jaja a? Jel se desilo nekom neshta slicno?

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako poshto ja:

1. nemam war gajbi ( i ne mogu da ga imam duga pricha)

2. nemam kod koga da gledam repove

3. soc sam ( jbg studira se a ne radi se ) tako da sve pare shto ushtekam pre cu da dam na vezbu nego na gledanje repova jel tako?

...moj problem je - UNDEAD!

Ja sam sad Human a Elf i Orc mi nisu problem. Jebe me ud sa nuke-om i destrosima. Cak i kad ga dobijem van baze opet nisam siguran da li sam ga stvarno dobio jer moram da mu uletim u tu bazu gde imam osecaj da i jebeni graveyard puca :) Aj sad da  cujem kako to rade npr. Inso ili Tod nije bitno ko god ili neko od vas. [:D]

ides exp 50 kulica 3 workshopa i tenkice kako posaljes 6 tenkica dok se on bije sa njima ti exp i 50 kulica i proces ponavljas sve dok njegovih zgrada vise nema :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

E da slushaj ovo kako je bnet poceo da se baguje - prvo mi prijavljuje da mi ne radi shifra na "Grinder" acc, a onda posle 6,7 dana da uopshte ne postoji taj acc ( a kad ukucam stats ima ga :) neverica ). A druga stvar na ovom novom acc "Imbagrinder" pocnem sa 5-1 skorom sutradan se konektujem na net dobijem sledecu partiju i pishe mi 6-3 uzas  [:(]  Do jaja a? Jel se desilo nekom neshta slicno?

meni...imao sam 55-0 na Destro i doda mi bnet 45 poraza...nepravda...

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako poshto ja:

1. nemam war gajbi ( i ne mogu da ga imam duga pricha)

2. nemam kod koga da gledam repove

3. soc sam ( jbg studira se a ne radi se ) tako da sve pare shto ushtekam pre cu da dam na vezbu nego na gledanje repova jel tako?

...moj problem je - UNDEAD!

Ja sam sad Human a Elf i Orc mi nisu problem. Jebe me ud sa nuke-om i destrosima. Cak i kad ga dobijem van baze opet nisam siguran da li sam ga stvarno dobio jer moram da mu uletim u tu bazu gde imam osecaj da i jebeni graveyard puca :) Aj sad da  cujem kako to rade npr. Inso ili Tod nije bitno ko god ili neko od vas. [:D]

Ne posecujem forume tolko cesto tako da bih ti sad nesto predlozio... ne znam dal ti je pametno da slusas vladicu i ghosta posto to sto oni rade ne moze svako... realno ko jos moze da se smara 2 sata sa tenkicima ko neko dete u podrumu(vladica [:)] ) ili da sa alchemist-om na tm dobije zabu koji igra ud-a(tier3),sa tier1 elfom?!?!?!( ghost [:p] ). Nisam ja sad neki igrac da bih ti davao savete, al mislim da ti je najpametnije da ides tier 2, jedno 10 rifla 2-2, 2 do 3 prista am i mk sa bos

najvaznije je da mka dovedes sto pre na lvl 4, 5 i da ne juris licha i cla tolko, vec da pustis dka da ti pridje i navatas ga. Posle licha i cla nema ko da leci... Ako ide na massu destroa, ustekas malo skea i drva i napravis 2 workshopa i jedno 2 tima gyrosa...Stavljaj mka ispred rifli i bacaj clap i malo se povlaci ... tako ces mu sabiti 10 gulova sa 2 clapa... Mislim da je to najlaksa taktika, jedino sto ti treba malo vise mirka, da bi cuvao sve rifle. Ako izvuce abose umesto destroa, 2 gryphona resavaju stvar... I ne zaboravi scroll of healing-e !!! [:p][:p][:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...