Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo je porediti sa fnatic-ovim sajtom,ali pogledajte npr benchmark koji ceo koshta 1k eura, mogu da zamislim samo kolko su keshirali fnatic,sk ili neko treci za svoje. Ja niti imam vremena, niti znam da uradim tako ko ovi drugi,tako da za sad je dobro shto se mene tiche. Kad budemo imali budzhet neki opasan, imacemo i bolji sajt :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

lepo je porediti sa fnatic-ovim sajtom,ali pogledajte npr benchmark koji ceo koshta 1k eura, mogu da zamislim samo kolko su keshirali fnatic,sk ili neko treci za svoje. Ja niti imam vremena, niti znam da uradim tako ko ovi drugi,tako da za sad je dobro shto se mene tiche. Kad budemo imali budzhet neki opasan, imacemo i bolji sajt :)

hmm, ako je benchmark toliko kostao... idem ja maretu da budem menadzer. [:D]

nego realno, ako zamolish malog mareta da ti uradi sajt, verovatno bi hteo, i odradio sa sve nekim svetecim flesh animacijama itd itd.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ali realno.

Ne treba ta svetleca sranja, zato sto onda izgleda ko da ga kitis bez ukusa.

Jednostavno to je klan sajt ( za sada kazem posto ne znam kakvi su vam planovi ).

Ne mozete da ga uporedjujete sa ostalim fnatic sk itd, zato sto jednostavno imaju redovne article, intervjuje, featove itd

Ti kad odes na SK sajt, znaci boje su lepo uklopljene zajedno sa logoom na vrhu. Ostalo, nije nista, nema nekih svetlucavih efeketa, vec cisto sirovoh teksta, informacija, artikla, pun je... kao sto rekoh gore.

Tako da, ne uporedjujte za sada babe i zabe, zato sto radi 10 ljudi na jednom sajtu a ovde sajt koji je napravljen radi info-a o klanu itd ( za sada kao sto rekoh ).

Ono... oke je

Link to comment
Share on other sites

Hajli koji ste open source cms koristili?

nijedan, ovo je dizajn od nule.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hmm,sajt nije nista specijalno realno,nemojte me pogreshno shvatiti ili tako nesto,svaka cast onome ko je ovo uradio,ali znam ja ljude koji prave 10x bolje sajtove

znamo svi takve ljude,ali oni ne rade za vazduh, vec za pare i to velike

stranica php code-a je 25eura bez ikakve grafike, obichna news skripta je sigurno 100e, da ne govorimo gde je logovanje membera, postovanje clanaka i sl..

Pa za logovanje membera i sl ti treba i baza,znachi mysql, pa i to je plus 15e sigurno na onih 25 shto dodje da za ovakve cetiri strane, news skriptu i obichno logovanje korisnika mi bi morali da izdvojimo preko 500eura sigurno..

Mislim nemoj neko pogresno da me skapira zato shto sam ja ovo radio pa kao ja ne volim komentare, ali ono ljudi, ovo je dzh, i mi nemamo budzhet nikakav da platimo sajt, znam i ja da je ovo generalno gledano shit, ali mi pare nemamo :)

Dovoljno je shto smo dobili dzhabe host i domen ,da i to moramo da platimo, pa ne bi imali sajt i domen nikada.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od koga je dosta je :) sala

sajt je kk nema potrebe za preterani dizajn samo da bude forum i dosta fascikli mislim na download replays itd

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

znamo svi takve ljude,ali oni ne rade za vazduh, vec za pare i to velike

stranica php code-a je 25eura bez ikakve grafike, obichna news skripta je sigurno 100e, da ne govorimo gde je logovanje membera, postovanje clanaka i sl..

Pa za logovanje membera i sl ti treba i baza,znachi mysql, pa i to je plus 15e sigurno na onih 25 shto dodje da za ovakve cetiri strane, news skriptu  i obichno logovanje korisnika mi bi morali da izdvojimo preko 500eura sigurno..

Mislim nemoj neko pogresno da me skapira zato shto sam ja ovo radio pa kao ja ne volim komentare, ali ono ljudi, ovo je dzh, i mi nemamo budzhet nikakav da platimo sajt, znam i ja da je ovo generalno gledano shit, ali mi pare nemamo :)

Dovoljno je shto smo dobili dzhabe host i domen ,da i to moramo da platimo, pa ne bi imali sajt i domen nikada.

ja neznam takve ljude :)

ma dobro je skroz :)samo sto nema mog imena u memberima :P hehe

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ja neznam takve ljude :)

ma dobro je skroz :)samo sto nema mog imena u memberima  :P hehe

zato shto nisi member?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hehe, dok se moj site napravi to ce malo da potraje, a ne mogu vishe da chekam da ozvanichim :) Inache radi se o CS klanu... evo i link za site :

http://www.wogcrew.x10hosting.com/

Vec ima forum... mislim forum je prvi doshao... ali nemam membere... :( To jest ima nas 3 xD

Dakle, nije da ja ovo postujem da napravim konkurenciju :) i da bi se kurchio sajtom, nego Highl1, meni je ovo radio ortak iz Makedonije, pa ako hoces, mogu da ga zamolim i tebi da uradi forum... ?

Inache on je radio i dizajn... Ni on nije neki pro dizajner, ali sa svojih 17 godina ( + dzaba :D ) je vishe nego dobar :)

P.S. Ostali linkovi na site-u ne rade... samo forum...

Link to comment
Share on other sites

ovo je modifikovan php-nuke ili neki drugi template, vidi se po linkovima sa leve i desne strane,a gore je udaren samo header, chak treba manje vremena nego za 4gl sajt :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ovo je modifikovan php-nuke ili neki drugi template, vidi se po linkovima sa leve i desne strane,a gore je udaren samo header, chak treba manje vremena nego za 4gl sajt :)

Ja to neznam da uradim tako da mi je vishe nego super :)

Btw, ocu da stavim neki info o igrachima na site... jel' to malo glupo ? Ili bi bolje mozda bilo da s vremena na vreme odradim neki kao intervju ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to neznam da uradim tako da mi je vishe nego super :)

Btw, ocu da stavim neki info o igrachima na site... jel' to malo glupo ? Ili bi bolje mozda bilo da s vremena na vreme odradim neki kao intervju ? :)

po meni je glupo da sam intervjuishesh svoje igrache, bolji neko info.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nacicu nekog da ih intervjuishe :D Shalim se... Nego shta ti planiras na 4Gl-u da stavish za chlanove ? Oces da ostavish onako ( samo lista igracha ) ili ces da stavish neki info, slike, replaye/demoe njihove ?

stavicu info, hw, rase, i sl shta vec treba, ali kad nadjem vremena :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hehe, dok se moj site napravi to ce malo da potraje, a ne mogu vishe da chekam da ozvanichim :) Inache radi se o CS klanu... evo i link za site :

http://www.wogcrew.x10hosting.com/

Vec ima forum... mislim forum je prvi doshao... ali nemam membere... :( To jest ima nas 3 xD

Dakle, nije da ja ovo postujem da napravim konkurenciju :) i da bi se kurchio sajtom, nego Highl1, meni je ovo radio ortak iz Makedonije, pa ako hoces, mogu da ga zamolim i tebi da uradi forum... ?

Inache on je radio i dizajn... Ni on nije neki pro dizajner, ali sa svojih 17 godina ( + dzaba :D ) je vishe nego dobar :)

P.S. Ostali linkovi na site-u ne rade... samo forum...

This Account Has Been Suspended

Please contact the billing/support department as soon as possible.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...